Hızlı Satışın Püf Noktalarını Anlatacak | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

14 Mart 2019

Hızlı Satışın Püf Noktalarını Anlatacak

Hürriyet Emlak Projeland, inşaat şirketi profesyonelleri için düzenlediği eğitimlere devam ediyor. Kartal, Maltepe, Pendik ve Tuzla ilçelerinde bulunan projelere özel gerçekleştirilecek eğitimlerde, sektörün deneyimli isimleri ‘Dijital Pazarlama ile Konut Satışlarını Hızlandırmanın Püf Noktalarını’ anlatacak.

Türkiye’deki sıfır konut projelerini tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak Projeland, 20 Mart Çarşamba günü 09.30 – 13.00 saatleri arasında Cevahir Hotel Asia Maltepe’de inşaat şirketi profesyonellerine yönelik ‘Dijital Pazarlama ile Konut Satışlarını Hızlandırmanın Püf Noktaları’ konulu eğitim düzenleyecek. Sektörün önemli isimleri dijital pazarlama, satış, konut projelerinde dijital pazarlamanın püf noktaları ve performans artırmanın yolları konularında eğitimler verecek.

Açılış konuşmasını Hürriyet Emlak Projeland Satış Grup Müdürü Mehmet Varoğlu’nun yapacağı eğitimde, Endeksa CEO’su Görkem Öğüt Gayrimenkul Piyasasında Son Durum, Hızlı Gayrimenkul Satışının Sırrı, Doğru Fiyatlama, Rakamlarla Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla, Yazar ve pazarlama danışmanı Kürşat Tuncel ise Dijitalde Yaratılan İlgiyi Satışa Dönüştürmenin Yolları hakkında deneyimlerini paylaşacak.

Share
698 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.