Hilton’da Bahar Kampanyası: Yüzde 25 İndirim Günleri | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Hilton’da Bahar Kampanyası: Yüzde 25 İndirim Günleri

Hilton’un Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da 200’den fazla bölgede yer alan otellerinde %25’e varan indirim fırsatları sunuluyor

Bahar kapıda! Güzel havaların başlangıcını kutlamak için Hilton, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’daki otellerinde %20’ye varan indirim fırsatları sunuyor. Hilton Honors üyelerinin %20 indirime ek, ekstra %5 indirim alacağı kampanya, bir hafta boyunca devam edecek. İster anneler gününde tazelenmek için annenize son dakika spa kaçamağı hediye edin, ister yaklaşan Mayıs tatillerinde uzun bir hafta sonu kaçamağında değerlendirin. Hilton’un birbirinden farklı lokasyonlarındaki otellerinde konaklama fırsatını kaçırmayın.

indergi-hilton otellerinde bahar kampanyasiKampanya 21 – 27 Mart 2017 tarihlerinde geçerli ve 27 Ağustos tarihine kadar olan hafta sonlarını kapsıyor. Fırsatlar, Hilton’un yeni açılan Curio – A Collection by Hilton ve Canopy by Hilton markaları ve mevcut Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Hampton by Hilton, Hilton Garden Inn, Conrad Hotels & Resorts, Waldorf Astoria Hotels & Resorts markaları da dahil olmak üzere tüm otellerinde geçerli.

*Hilton’un ödüllü sadakat programı Hilton Honors üyeleri kampanyanın uygulandığı otellerde %25’e varan mevcut indirime ek %5 indirim hakkına sahipler. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlar, özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi’den yararlanıyor. Sektör öncüsü Hilton Honors mobil uygulaması üzerinden işlem yapan kullanıcılar için özel dijital check-in ve dijital anahtar imkanı bulunuyor.

** Bültende belirtilen fiyatlar, 27 Ağustos 2017 tarihine kadar olan hafta sonlarındaki ziyaretler için Hilton Honors üye fiyatlarını temsil etmektedir.

Share
717 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.