Hilton Garden Inn Türkiye’deki Yeni Otelini Açtı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Hilton Garden Inn Türkiye’deki Yeni Otelini Açtı

Hilton’un (NYSE: HLT) orta ölçekli pazarda hizmet veren ödüllü markası Hilton Garden Inn, Türkiye’deki en yeni oteli Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye’yi açtı. Tesis Hilton Garden Inn markasının Türkiye’deki on yedinci ve en büyük oteli olarak hizmet vermeye başladı. 7 süit dahil olmak üzere 240 odası bulunan otel CANPARK Gayrimenkul Yat. Tur. Ve Taah A.Ş. tarafından yönetiliyor.

İstanbul’un yeni iş ve finans merkezi Ümraniye’de açılan Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye, iş amacıyla seyahat edenler için ideal konumda yer alıyor. Otelinin yakınında yer alan Üsküdar – Çekmeköy metro hattı Yamanevler İstasyonu’nundan Kız Kulesi, Tarihi Yarım Ada ve İstanbul Boğazı’na kolay ulaşım mümkün. Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye aynı zamanda 100’den fazla uluslararası markaya ev sahipliği yapan Can Park Alışveriş Merkezi kompleksi içinde yer alıyor.

indergi_Hilton Garden Inn Türkiye’deki Yeni Otelini Açtı1Hilton Garden Inn Ümraniye Genel Müdürü Kenan Sinmez şöyle dedi: “Modern tasarımı ve ideal konumuyla, yeni otelimiz Hilton Garden Inn Istanbul Ümraniye’yi açmaktan mutluluk duyuyoruz. Aydınlık iç mekan, açılabilir çatı ve kapalı havuzumuzla misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Amacımız konuklarımıza Hilton Garden Inn markasından bekledikleri hizmetin karşılığını verebilmek.”

Otel bünyesindeki Garden Grille Restoran yada Garden Lounge & Bar, sipariş üzerine hazırlanan kahvaltı ve akşam yemeği, dünya mutfağı ve yerel lezzetlerden oluşan geniş bir seçki ve akşam oda servisi hizmeti veriyor. 24 saat açık Pavilion Pantry®’de ise tatlı çeşitlerinden soğuk içeceklere kadar pek çok atıştırmalık bulunuyor.

Tesiste ayrıca kurumsal veya özel davetler için 450 metre kareden daha geniş, esnek toplantı odası bulunuyor. Hilton Garden Inn Ümraniye’nin konukları standart hizmetlere ek olarak otelin her yerinde ücretsiz Wi-Fi, 24 saat açık iş merkezi, tam teçhizatlı spor salonu ve ısı ayarlı havuzdan yararlanabiliyor.

Hilton tesislerinde uygulanan ödüllü sadakat programı Hilton Honors®, Hilton Garden Inn İstanbul Ümraniye’de de uygulanıyor. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors Puanları (Points) ile ödeme fırsatı yakalıyorlar.

Hilton Garden Inn Hakkında

Ödüllü Hilton Garden Inn, hem iş nedeniyle hem turistik amaçlarla seyahat edenlere, konforlu ve iyi iyi bir konakla deneyimi yaşatabilmek için üst segment ve modern imkanlar sunuyor. Hilton Garden Inn Promise adı verilen hizmet anlayışı, konuklara her zaman daha iyi ve daha parlak bir konaklama deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Garantili™. Dünya çapında 700’den fazla otelde görev yapan, her zaman yardıma hazır ve profesyonel ekip üyeleri, günümüzün yoğun gezginlerine lüks, fakat makul fiyatlarda bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Hilton’un 14 ayrı marka altında hizmet veren tesislerinde uygulanan ödülü sadakat programı Hilton Honors, Hilton Garden Inn otellerinde de uygulanmaktadır. Doğrudan diledikleri bir Hilton kanalı üzerinden rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, hem zamandan tasarruf ediyor hem de avantajlı fiyatlardan yararlanıyor. Bunun yanı sıra özel üye indirimi, ücretsiz standart Wi-Fi ve Hilton Honors Puanları (Points) ile ödeme fırsatı yakalıyorlar. Sektör öncüsü Hilton Honors mobil uygulaması üzerinden işlem yapan kullanıcılar için özel dijital check-in ve dijital anahtar imkanı bulunuyor.

Share
788 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.