Hakyapı’dan İstanbul’da 2 yeni proje  | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

05 Şubat 2018

Hakyapı’dan İstanbul’da 2 yeni proje 

Hakyapı İnşaat, İstanbul’da Aydos Ormanı’nın hemen yanında Onlife ve Pendik’te Winlife olmak üzere İstanbul’da 2 proje inşa etti.

Hakyapı İnşaat, İstanbul’da Aydos Ormanı’nın hemen yanında Onlife ve Pendik’te Winlife olmak üzere İstanbul’da 2 proje inşa etti. Aydos Velibaba’da inşa edilen Hak Yapı Onlife projesi 16 bin 86 metrekarelik alana sahip. 430 daire ve 15 ticari üniteden meydana gelen projede 2+1, 3+1 ve 3+1 teraslı daireler mevcut. Pendik E -5 hattı üzerinde yer alan Hak Yapı Winlife projesinde konut ve ofis konsepti bir arada sunuluyor. 12 katlı tek blok olarak yükselen projede 142 ofis ve 12 ticari ünite yer alıyor. İçinde alışveriş merkezi, sauna, spor tesisleri ve çocuk parkları mevcut.
Winlife İstanbul ise 13 katta tek blok olarak Pendik’te konumlanıyor. E-5 ve Pendorya Alış Veriş Merkezi’nin yanında yer alan proje, Kurtköy-Pendik bağlantı yoluna yakın bir lokasyonda. Dairelerin büyüklükleri 67 metrekareyle 116 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Winlife İstanbul projesinde, 1+1 ve 2+1 seçenekleri yer alıyor. Projede 142 adet konut bulunuyor. 4 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede, daireler hem konut hem ofis kullanımına uygun ve caddeye paralel 12 adet dükkan bulunuyor. Dairelerde ankastre takımı ile salonlarda klima yer alıyor. Winlife projesi merkezi sistemle yerden ısıtılacak.

İSTANBUL/DÜNYA

Share
475 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.