Güneşin Yıpratıcı Etkisine Çözüm | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Güneşin Yıpratıcı Etkisine Çözüm

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Saint-Gobain Weber, 60 ülkede 200’e yakın üretim tesisi ile yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunuyor.

En yenilikçi cephe çözümlerinden saf akrilik esaslı, yüksek UV dayanımlı, ince tekstürlü, süper elastik dış cephe kaplaması weber.tex UV flex, dış cephelerin rengini ve parlaklığını uzun yıllar korumasını sağlıyor.

Çatlak köprüleme özelliği sayesinde 2,9 mm genişliğine kadar çatlaklara karşı dayanım gösterirken, yüksek performanslı yapısı, düşük CO2 difüzyon direnci ve su aktarım hızı sayesinde dış cepheleri en sağlıklı sonuca ulaştırıyor. Kendinden renkli yapısı sayesinde dış cephelerde kalıcı güzellik sağlıyor.

Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üreten Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de 6 fabrikası, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Share
229 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.