GROHE Ortadoğu Bölgesi Başkanlığına Atama | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

GROHE Ortadoğu Bölgesi Başkanlığına Atama

GROHE Ortadoğu, Afrika ve Doğu Akdeniz Bölgesi Başkanlığına Renu Misra atandı

indergi_GROHE Ortadoğu Bölgesi Başkanlığına AtamaGROHE, Renu Misra’nın GROHE Ortadoğu, Afrika ve Doğu Akdeniz Başkanı olarak atandığını duyurdu. Bu atama ile, GROHE Grubunu  bölgede en üst düzeyde temsil edecek olan Renu, Grohe AG CEO’su Michael Rauterkeus’a doğrudan bağlı olarak çalışacak.

GROHE’ye 2010 yılında, GROHE Hindistan Mali İşler Müdürü (CFO) olarak katılan Renu Misra, ardından GROHE Hindistan İş Kolu’nun CEO’luğuna getirilerek, Hindistan ve alt kıta bölgesinde satışları yönetmişti.

Renu’nun zorlu pazarlarda güçlü sonuçlar sağlamaktaki yönetim ve organizasyonel becerileri, şirketin ciddi büyüme kaydetmesini sağladı. Misra, son olarak, Lixil Su Teknolojisi (LWT) Hindistan ve Alt Kıta Genel Müdürü olarak GROHE ve American Standard markalarının yönetiminden sorumluydu.

GROHE hakkında

GROHE dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır. GROHE Group, global GROHE markası kalite, teknoloji ve tasarımın yanı sıra “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunmayı amaçlayan sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır.

GROHE’nin dünya çapında 6.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. GROHE’nin Almanya’daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400’dür. GROHE, Almanya’daki üç üretim tesisinin yanı sıra, diğer pazarlarda da birçok tesise sahip.

Ocak 2014’te LIXIL Group ve Japon Kalkınma Bankası tarafından satın alınan GROHE Group halen satışlarının yüzde 85’ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir.

LIXIL Group, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinde küresel bir liderdir. Nisan 2015 itibariyle LIXIL Group’un global sıhhi tesisat ürünleri iş kolu yeni LIXIL Su Teknolojisi Grubu (LWTG) iş birimine entegre edildi. LIXIL LWTG, 52 fabrikasında üretilen ile 150 pazarda bulunan su teknolojisi markalı ürünleriyle herkesin hayatını her yerde iyileştiriyor.

Share
594 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.