GNYAPI 40. YAPI FUARINDA | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

GNYAPI 40. YAPI FUARINDA

23-27 Mayıs tarihleri arasında YEM fuarcılık tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen 40. Yapı Fuarında, GNYAPI standı katılımcılardan yoğun ilgi görüyor.

indergi_GNYAPI 40. YAPI FUARINDA12008 yılında İstanbul’da kurulan ve kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı ısı yalıtım uygulamaları ile enerji verimliliği alanında büyük başarılara imza atan GNYAPI, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen 40.Yapı Fuarı’nda paydaşları ve yeni müşterileri ile bir araya geldi.

Isı yalıtımı ve mantolama ile birlikte, su yalıtımı, drenaj, çatı uygulamaları, iç-dış cephe boyama, peyzaj ve çevre düzenlemesi yapan GNYAPI, 9 yıldır yalıtım sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren ülkemizin dış ülkelere olan enerji bağımlılığının azaltılması konusunda üstlendiği bilinçlendirme misyonuyla toplamda 4 milyon m2 enerji yalıtımı sağlamıştır.

Özellikle son yıllarda rekabetin arttığı yalıtım sektöründe GNYAPI’ yı diğerlerinden ayıran en önemli şey GNYAPI’ nın sunduğu ayrıcalıklardır. Ücretsiz Keşif, Termal Kamera ile ısıkaçaklarının tespiti, 3D tasarım ile binanın uygulama sonunda kavuşacağı görüme kararverebilme fırsatı, Süreç yönetiminde projenize özel yalıtım danışmanı, müşteri ilişkileri uzmanı ve proje sorumluları, kararın yasal olabilmesi için hukuki destek ve her zaman ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile GNYAPI fark yaratmaya ve hak ettiği liderliği uzun yıllar korumayı hedeflemektedir.

Fuarda Enerji verimli, A+ sınıfı akıllı evler hakkında da açıklamalar da bulunan Güney YapıYönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bülent Güney; “ 2016 yılının global kriz nedeniyle daha çok bekleme ve izleme yılı olduğunu, ancak 2017 yılı için inşaat ve yalıtım sektörlerinde büyük beklentiler ve bu doğrultuda gelişmeler olduğunun altını çizdi. Özellikle Enerji Kimlik Belgesi alma zorunluluğunun sektörü hareketlendirerek, sektörel bilinci arttırdığını belirtti.Artık yalıtımın bir lüks değil gittikçe enerji kaynaklarının azaldığı dünyada bir zorunluluk olduğu dile getiren Güney, “Isı yalıtımı, yapılacak yatırımın maliyeti, sağlayacağı tasarruf miktarı veamorti süresi, ödeme ve kredi koşulları konularında tüketiciler bilinçlendirilmelidir. Biz bunun için her yıl apartman yöneticileri ve kat malikleri için geleneksel mantolama konferansıgerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu tarz fuar organizasyonlarına düzenli olarak katılım göstererek ısı yalıtımının geleceğine yön veren yeni hizmetleri tüketicilerle buluşturuyoruz” dedi.

Her yıl büyük ilgi gören stand’da bu yıl da fuar süresi boyunca, GNYAPI ‘nın eğlenceli maskotu Ali Usta bizlerle olacak.

GNYAPI standı, Salon 2’de 461 nolu stand’da

Share
708 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.