Geri Dönüşüm Fuarı Kapılarını Açıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

13 Şubat 2018

Geri Dönüşüm Fuarı Kapılarını Açıyor

ULUSLARARASI Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul fuarı 15 Şubat Perşembe günü kapılarını açıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle Beylikdüzü TÜYAP’ta düzenlenecek fuara, hem geri dönüşümün çevre ve ekonomi üzerindeki önemine hem de atık yönetimine dikkati çekmek amacıyla bilet yerine metal, cam, plastik veya karton ambalaj atığı ile girilecek. Geri dönüşüm makinelerinden atık bertaraf teknolojilerine, çöp ayrıştırma sistemlerinden yeni nesil çevre temizlik araçlarına, su ve atık su arıtmadan biyoenerjiye kadar tüm sektörel yeniliklerin bir arada sergileneceği REW İstanbul 2018, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda katılımcı firma ile ziyaretçiye ev sahipliği yapacak. Fuarda; katı atık, su ve atık su, arıtma çamurları, atık gaz, yeşil enerji, genel ekipmanlar, kentsel çevre temizlik araç ve gereçleri, ölçme ve ayar teknolojileri, gürültü ve toprak kirliliği, hizmet ve servis ile kaza önleme, iş güvenliği ve risk yönetimi ile bilim araştırma ve geliştirme ana kategorilerinde yüzlerce yenilik bir arada sergileniyor. 17 Şubat’ta sona erecek fuar, sektörel yeniliklerin yanı sıra geleneksel hale gelen konferanslara da ev sahipliği yapacak.

YENİLİKLER SERGİLENECEK
SEKTÖR temsilcileri, çevre teknolojilerinde kullanılan makine ve malzeme üreticileri, is sağlığı ve güvenliği profesyonelleri ile yeni pazarlara açılmayı hedefleyen yatırımcılar, beklediklerinden cok daha fazlasını REW İstanbul 2018’de bulabilecek. Fuarla ilgili detaylı bilgiye, ‘www. rewistanbul.com adresinden ulaşılabilir.

Share
362 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.