Gayrimenkul Sektörü Erteleniyor! | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Gayrimenkul Sektörü Erteleniyor!

Gayrimenkul sektöründe son haftalar içinde peş peşe etkinlik erteleme duyuruları yapılmaya başlandı. Polat Holding, Dekon Senkron projelerinin lansman toplantıları ileri bir tarihe ertelenirken,  bir erteleme de sektörün  merakla beklediği Cityscape İstanbul fuarından geldi.

Cityscape Turkey’den yapılan açıklamada, “Cityscape, oluşturduğu tüm platformlarda küresel standartlarda en üst seviyede hizmet sunmayı ve en yüksek katkıyı sağlamayı hedefler. Cityscape Turkey’i de aynı amaç ve misyonla, Türkiye gayrimenkul sektörünün ulusal ve uluslararası arenada hak ettiği noktalara taşınmasına katkıda bulunmak ve en kısa sürede önemli bir küresel platform oluşturmak amacıyla hayata geçirdik.

2017 başı itibarıyla gayrimenkul sektöründeki pozitif gelişmelerin yanı sıra önümüzde bulunan referandum süreci ve gayrimenkul sektörüne yönelik yeni düzenlemelerin, özellikle yabancı yatırımcılara ilişkin mevzuatta yapılması planlanan olumlu gelişmelerin netleşmesi ve yürürlüğe girmesiyle birlikte; gayrimenkul sektörünün Türkiye’deki küresel platformunu oluşturan Cityscape Turkey’nin de misyonunu en ideal şekilde gerçekleştireceğine inanıyoruz. Bu yaklaşım doğrultusunda; 23-25 Mart 2017 tarihlerinde planlanan Cityscape Turkey fuarını, sektöre katkımızı en üst seviyeye çıkarmak üzere ileri bir tarihe erteleme kararı indergi-gayrimenkul sektoru erteleniyoraldık” denildi.

Dekon İnşaat’ın Günü Değişti

Öte yandan Dekon İnşaat’ın 9 Mart günü yapılması planlanan Dekon Senkron lansmanı, yoğun gündem sebebiyle 22 Mart 2017, Çarşamba gününe ertelendi. Polat Holding’in 8 Mart Çarşamba günü düzenlenmesi planlanan basın toplantısı ise ileri bir tarihe ertelendi. Yeni tarih daha sonra paylaşılacak.

 

 

 

 

Share
534 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.