Gayrimenkul Fuarı Bursa’da Açılıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

10 Nisan 2018

Gayrimenkul Fuarı Bursa’da Açılıyor

Bursa Rising City Gayrimenkul Fuarı ve Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı 11 Nisan’da kapılarını açacak. 

BURSA Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO)’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, 195 firmanın katılımıyla, TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 6 salon ve 35 bin metrekarelik alanda düzenlenecek fuarlar, inşaat ve gayrimenkul sektörü temsilcilerini bir araya getirecek. İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneğinin (IMSIAD) iş birliği ve Bursa Boya ve Dekorasyoncular Odasının desteğiyle açılacak Bursa İnşaat ve Dekorasyon Fuarı’nda, kentsel dönüşüm projelerinden, kapı, mutfak, boya ve izolasyon malzemelerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunulacak. Fuara, Ortadoğu, Körfez ve Arap ülkeleri başta olmak üzere 30’dan fazla ülkeden yatırımcının katılması bekleniyor.

PROJE LANSMANLARI YAPILACAK 
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek iki fuarın inşaat ve gayrimenkul sektörünün gelişimine büyük katkı sağlayacağını belirtti. Rising City Gayrimenkul Fuarı’nın katılımcı sayısının her sene arttığına işaret eden Burkay, “Bursa, gayrimenkul ve inşaat sektörünün kalbinin attığı en önemli merkezlerden biri. Kentsel dönüşüm projeleriyle sektörde ciddi bir hareketlilik yaşanıyor. Fuarda birçok firma, özel indirim ve kampanyalarla konut, kentsel dönüşüm ve iş yeri projelerinin lansmanını yapma imkanı yakalayacak.” ifadesini kullandı.

Burkay, kente gelecek yerli ve yabancı yatırımcıların turizm ve hizmet sektörüne de hareketlilik getireceğine dikkati çekerek, “Bu yıl Rising City Gayrimenkul Fuarı ile İnşaat ve Dekorasyon Fuarı’nda sektör temsilcilerini 30’dan fazla ülkeden gelecek 300’ü aşkın yatırımcıyla buluşturmayı hedefliyoruz.” dedi.

Share
295 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.