Gayrimenkul Firmalarına Yüzde 40 İndirim | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

01 Ekim 2018

Gayrimenkul Firmalarına Yüzde 40 İndirim

Hürriyet Emlak ve uluslararası gayrimenkul teknoloji firması Homsters işbirliğiyle faaliyet gösteren Hürriyet Emlak Projeland, 31 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek olan ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasına destek oluyor. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın öncülüğünde Emlak Konut GYO ile gayrimenkul sektörünün çatı dernekleri GYODER, KONUTDER ve İNDER üyeleri firmaların katılımıyla başlatılan ‘Türkiye için kazanç vakti’ kampanyasına Hürriyet Emlak ve Hürriyet Emlak Projeland de destek olma kararı aldı.

Döviz ve konut kredisi faiz oranlarının yükselmesi ile birlikte konut alıcıları beklemeye geçmişti. Banka kredisi kullanmadan sadece firmaların sağlamış olduğu yüzde 10 peşinatla 120 ay vadeli yüzde 0.98 faiz imkanı sunulan kampanya ile konut alıcıları harekete geçmiş oldu.

Yüzde 40’a varan indirim fırsatı

 Konut alımlarını kolaylaştırarak geniş kitleleri ev sahibi yapmak isteyen gayrimenkul firmalarına destek olmak için bu tarihi kampanyaya Hürriyet Emlak ve Hürriyet Emlak Projeland de tam destek oluyor. Türkiye’deki sıfır konut projelerini tek bir çatı altında birleştiren Hürriyet Emlak ve Hürriyet Emlak Projeland, 31 Ekim’e kadar gayrimenkul firmalarına yüzde 40’a varan indirim sağlıyor.

Kullanılan yapay zekâ ve makine öğrenme teknolojisi ile aktif konut arayışındaki site ziyaretçilerini ve uygun pazarlama kanallarındaki konut alıcılarını nokta atışı ile tespit ederek bu kişileri tercihlerine uygun projelere yönlendiren Hürriyet Emlak Projeland’de 4.200 adet güncel konut projesi yer alıyor.

Proje sahiplerinin taleplerine ve hedef kitlelerine göre uygun potansiyel konut alıcıları ilgili kanallarda belirlenerek projelere yönlendiriliyor. Firmalar böylece potansiyel müşterileri online kanallarda bulmak için harcayacakları zamandan ve maliyetten tasarruf ederek konut satışlarına odaklanıyor. Verilere bakıldığında potansiyel müşteriye ulaşmak için harcanan zamandan yüzde 50’ye varan oranda tasarruf sağlanıyor.

Platform, ayrıca ev arayanların ilgilendikleri projeyi ziyaret etmeden önce en güncel ve güvenilir bilgilere ulaşabildiği zengin, şeffaf ve kapsamlı içeriğiyle bir emlak danışmanlığı hizmeti de sağlıyor. Hürriyet Emlak Projeland, projelerin detaylı referans bilgilerinin yanı sıra iç mekânları ve yerleşimi görmeyi sağlayan 360 derece sanal tur görselleri, proje konumunu havadan gösteren videolar, 3D görseller, inceleme videoları, tanıtım yazıları, kampanya haberleri ve sektördeki son gelişmeler de sunuluyor.

 

Share
360 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.