Fatih Terim’in Bodrum’daki Villası Satışta | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Fatih Terim’in Bodrum’daki Villası Satışta

Fatih Terim’in Bodrum’daki villası Hürriyet Emlak’ta satışa çıktı. Özel iskelesi ve plajı olan denize sıfır villanın fiyatı 8 milyon 600 bin Euro.

indergi-fatih terimin bodrum villasi satista

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim’in Bodrum’daki villası Hürriyet Emlak’ta 8 milyon 600 bin Euro’dan satışa çıktı. Göltürkbükü’nde bulunan denize sıfır villanın özel iskelesi ve plajı bulunuyor.

Fatih Terim’in uzun yıllardır neredeyse tüm yazlarını geçirdiği bilinen villanın uzun süredir satılacağı konuşuluyordu. 2 bin 250 metrekarelik alan üzerine kurulu 600 metrekarelik lüks malikanenin 5 odası ve 1 salonu bulunuyor. 3 katlı villada 5 adet de banyo olduğu belirtiliyor. Malikanenin ayrıca bir de müştemilatı var. Malikanenin diğer özellikleri arasında; güvenlik kamera sistemi ve ayrı gözlem odası, merkezi ısıtma sistemi ve klima, yüzme havuzu, peyzajlı bahçe, fitness salonu bulunuyor.

Göltürkbükü’nde Kiralar Uçtu

indergi-fatih terim bodrum villa

Hürriyet Emlak Endeksi’ne göre Fatih Terim’in lüks malikanesinin bulunduğu Bodrum Göltürkbükü’nde kiralık konut fiyatlarında son bir yılda büyük bir artış yaşandı. Bodrum’un en pahalı bölgesi olma özelliğine sahip olan Göltürkbükü’nde metrekare bazında kira ortalaması bir yılda tam yüzde 50 oranında artarak 150 TL’ye ulaştı.

Bu hesaba göre Göltürkbükü’nde ortalama 100 metrekare bir evin kirası 15.000 TL’yi buluyor. Satılık konutlarda ise metrekare ortalama fiyat 8 bin 750 TL civarında.

Share
805 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.