Evde Yaz Havası Yaratacak Fikirler | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Evde Yaz Havası Yaratacak Fikirler

Yaz havasını hissetmek için illa bir yazlık eve sahip olmak gerekmiyor. Ferah ve aydınlık bir dekorasyonla kışlık evlerde de yaz havası estirmek mümkün.

Yazlık mekanların dekorasyonunda, konfor ön planda olurken şıklık da bir o kadar önem taşıyor.

Yaz denince akla gelen iki renk ise mavi ve beyaz. Bu iki rengi, alışılmışın dışında, cesur ve şık renkler ile tamamlayarak yazlık mekanlarınızda country rüzgarları estirebilirsiniz.

Sizce de yazlık veya devamlı kullandığınız evinizin küçük yaz dokunuşlarına ihtiyacı yok mu?

Tüm mekanda beyaz ve mavinin dinginliğine uyum sağlayacak ve benzersiz şıklığıyla fark yaratacak en özel Häfele ürünlerini sizin için derledik.

Country esintisiyle ruhunuzu dinlendirin

Evinizin aksesuar ve donanımlarında alışılagelmiş krom veya çelik renkler yerine antik bronzu tercih ederek, bulunduğunuz ortamda country esintisi yaratabilirsiniz.

indergi_Evde Yaz Havası Yaratacak Fikirler2

Häfele’nin özellikle mutfaklar için önerdiği Kafes Raf Sistemleri, dekoratif ve işlevsel amaçlı kullanım sağlarken, şıklığıyla da ön plana çıkıyor.

indergi_Evde Yaz Havası Yaratacak Fikirler1

 

Häfele’nin, Akdeniz’in bohem ruhu, güneş ve bağbozumu renklerini taşıyan Toscana kapakları ile mutfak ve banyolar değişiyor. Bu konsepti klasik dokuları bugünün estetik anlayışıyla birleştiren antik bronz aksesuar ve donanımlarla tamamlayabilirsiniz.  

indergi_Evde Yaz Havası Yaratacak Fikirler

 

Share
516 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.