Evde İlginç Faturalı Kampanya! | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

25 Eylül 2018

Evde İlginç Faturalı Kampanya!

Azalan konut satışları, artan yaşam maliyetleri konut üreticilerini de farklı kampanyalar düzenlemeye yöneltiyor. Balıkesir’de bir inşaat şirketinin başlattığı, ev alana elektrik, su, dogalgaz faturalarını ödemeye dayanan kampanya sektörde çok konuşulacağa benziyor..

Bir inşaat şirketi satışları arttırmak aynı zamanda da dövizdeki yükselişi durdurmak için kendilerinden ev alana fatura ödeme kampanyası başlattı. Balıkesir’de faaliyet gösteren bir inşaat şirketinin sahibi, daire satın almak üzere döviz bozduran vatandaşların evlerinin elektrik, su, doğal gaz, internet, tv, bina aidatı ücretlerini firma olarak karşılayacaklarını
açıkladı. Buna göre, firma daire satın almak üzere döviz bozduran vatandaşların evlerinin elektrik, su, doğal gaz, internet, tv, bina aidatı ücretlerini 10 yıl boyunca karşılamaya hazırlanıyor.

DİZ ÇÖKTÜREMEYECEKLER
Son dönemde Türkiye’ye karşı yapılan yurt dışı kaynaklı ekonomik baskılara dikkat çeken inşaat şirketi sahibi “Biz dik duruşumuzla bunu yenmeye hazırız, Bize dolarla euro ile diz çöktüremeyecekler. Biz milletçe tüm dinamiklerimizle biz her zaman hazırız ve devletimizin, milletimizin, ülkemizin yanındayız, Kurum olarak bir kampanya başlattık. Daire satın almak üzere 100 dolar bozduranın bir ay, bin dolar bozduranın 1 yıl, 10 bin dolar bozduranın 10 yıl boyunca elektrik, su, doğal gaz, internet, tv, bina aidatı ücretlerini firma olarak biz karşılayacağız. Hainlarin ülkemize yaptığı bu darbeye karşı her zaman devletimizin yanındayız. Hiç bir zaman milletimize diz çöktüremeyecekler. Bize asla ve asla ekonomik olarak manipülasyonlarını başaramayacaklar” dedi.

Kaynak: AYDIN MANŞET

Share
186 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.