ERA’dan Herkese Açık Workshop | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

18 Temmuz 2017

ERA’dan Herkese Açık Workshop

Sektörde daha iyi hizmet verebilmek için bünyesinde bulunan Gayrimenkul Akademisi’nde profesyonellere yönelik eğitimlerini aralıksız sürdüren ERA Türkiye, şimdi de ERA Workshop Atölyesi ile Ankaralılara kazancın yolunu gösterecek.

indergi-era herkese açık workshop duzenliyorMilli Eğitim Bakanlığı’ndan (MEB) eğitim sertifikası verme yetkisi olan ERA Gayrimenkul Türkiye, gayrimenkulde yüksek kazanç garantisiyle kendi işinin patronu olmak isteyen herkese kazancın yolunu gösterecek. Sektörün kurumsallaşması ve gayrimenkul danışmanlarına güvenin artması için çalışmalarına devam eden ERA Gayrimenkul, atölye çalışmasını 25 Temmuz Salı günü Ankara Söğütözü Wyndham Grand Otel’de gerçekleştirecek.

ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay’ın da katılımıyla gerçekleşecek eğitim workshop’unun adı, Kurtlar Sofrasında Gayrimenkul Avcılığı. Workshop’un başlıkları ise; dijital çağda gayrimenkul sektörü, bölgende tek ol, doğru recruiting için püf noktaları olarak belirlendi. Sektöre eğitimli personel kazandırmayı sürekli ajandasının üst satırında tutan ERA Gayrimenkul Türkiye’nin gerçekleştireceği ücretsiz workshop 12:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Dijital çağda gayrimenkul sektörü…

Workshop ’ta ‘Dijital Çağda Gayrimenkul Sektörü’ başlıklı bir konuşma yapacak olan ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, dijital çağa bir bakış, dijital çağdaki satın alma metodolojisi değişikliği, dijital çağda Türkiye, dijital çağda dünyada emlakçılık, dijital çağda Türkiye’de emlakçılık, dijital çağda gayrimenkul danışmanının yapması gerekenler gibi konuları kasaya yatıracak. Özhan, dijital çağda gayrimenkul danışmanlığına gerek kalacak mı?Sorusunun da yanıtını arayacak.

ERA Gayrimenkul Türkiye Franchise Kanal Direktörü Kadir Tümen ise, gayrimenkul danışmanlarına bölgelerinde en iyi olmaları için tüyolar vereceği eğitiminde bölge uzmanlığı, portföy pazarlama yöntemlerini de anlatacak.

Farklı olmanın yollarını anlatacak

Katılımcılar, doğru recruiting için püf noktaları da ERA Real Estate Türkiye Franchise Geliştirme ve Eğitim gelişim Direktörü Birgül Dalgakıran’dan dinleyecekler.

Dalgakıran; emlak ofislerinin ortak hedef ve kültürü paylaşacak gayrimenkul danışmanlarının nasıl bulunacağını, kişilerin ihtiyacının nasıl anlaşılacağını, recruiting ’desüreç yönetiminin nasıl iyileştirilebileceğini, recruiting sırasında ve sonrasında danışman adayını diğer adayların bir adım önüne geçirecek püf noktalarını anlatacak.

Düzenli eğitim ve seminerleriyle Broker ve Gayrimenkul Danışmanlarına sürekli destek veren ERA, düzenlediği eğitimlerle bugüne kadar 1.400  kişiye sertifika verdi.

Öte yandan; farklı şehir ve lokasyonlardan gelen Brokerlar’ın network yapma fırsatı bulduğu ‘IntERActive Broker Eğitim Programı’nı sektöre kazandıran ERA Türkiye, Brokerları’nın profesyonel eğitim almalarına ve yüksek kalitede hizmet veren ekipler kurup geliştirmelerine de destek veriyor.

 

Share
331 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.