Endonezya’da En Hızlı Büyüyen Türk Şirketi | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Endonezya’da En Hızlı Büyüyen Türk Şirketi

Faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde sürdürülebilir büyüme ve pazarda müşteriye değer yaratacak ürün ve hizmetler sunma hedefiyle çalışan Sabancı Holding iştiraki Kordsa, çalışmalarının karşılığını ödüllerle alıyor.

indergi-kordsa-endonezya

Dünyanın güçlendirme lideri Kordsa, Endonezya’da en hızlı büyüyen 100 şirket arasında yer alarak, global ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Endonezya’nın en büyük ekonomi dergilerinden Infobank tarafından belirlenen ilk 100 Şirket arasına giren Kordsa, ödülü Endonezya Ekonomi Bakanı Darmin Nasution’dan aldı.

2016 senesinde Endonezya İhracat Şampiyonu seçilen Kordsa, bu ödül ile Endonezya’daki büyüme ivmesini bir kez daha tescilledi.

Kordsa bu yıl ayrıca Endonezya’da “İş Güvenliği Deneyim Merkezi” projesini hayata geçiren proje lideri ile “En İyi Çalışan” ödülünü de almıştı.

Kordsa CEO’su Cenk Alper, elde edilen başarıya ilişkin yaptığı açıklamada, “2016 senesi, hem yurt içinde hem de global anlamda liderliğimizin aldığımız ödüllerle perçinlediği bir yıl oldu. Ar-Ge ve inovasyon alanında birçok ödüle layık görüldük. Hem Türkiye hem de Endonezya’da ihracat şampiyonu seçildik. Brezilya’da en iyi iş yerleri (Great Place to Work) arasında gösterildik. Şimdi Endonezya’da en hızlı büyüyen 100 şirket arasındayız. Kordsa, içinde bulunduğu tüm pazarlarda olumlu izler bırakarak sürdürülebilir büyümesine devam edecek. Operasyonel ve finansal büyümenin yanı sıra değer yaratacak inovasyonlara devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Share
2214 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.