En İyi Otel İstanbul’da | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

01 Temmuz 2018

En İyi Otel İstanbul’da

Turizmin Oscarları olan Dünya Seyahat Ödülleri (WTA) sahiplerini buldu. Türk turizmi, Avrupa kategorisinde 11 ödülün sahibi oldu.

Dünyada ‘Turizm Oscarları’ olarak kabul edüen Dünya Seyahat Ödülleri’nde Türk turizmi, Avrupa kategorisinde 11 ödülün sahibi oldu. Antalya 5 ödülle ilk sırada yer alırken, İstanbul ve Muğla’dan da 3’er otel kategorilerinde Avrupa’nın en iyisi seçildi. Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen törende 133 dalda ödül verildi.

Türkiye’nin 11 ödülünün 5’i Antalya’ya gitti. Beldibi’nde bulunan Rıxos Sungate, Avrupa’nın en iyi eğlence oteli seçildi. Belek te bulunan ve Rixos Grubu na ait The Land of Legends Theme Park ise Avrupa’nın en iyi tema parkı oteli ödülünü aldı. Antalya’dan diğer 3 ödül ise Cornelia Diamond Golf Resort & Spa’nın oldu. Cornelia Diamond Golf Resort & Spa. Avrupa’nın en iyi tam entegre resortu, Avrupa’nın en iyi lüks her şey dahil tesisi ve Avrupa’nın en iyi lüks tesisi ödüllerini aldı.

EN İYİ OTEL HOTEL LES OTTOMANS
Törende İstanbul’daki otellere ise 3 ödül verildi. Hotel Les Ottomans Avrupa’nın en iyi suit oteli seçildi. Conrad İstanbul Bosphorus Avrupa’nın en iyi şehir oteli ödülü aldı. Çırağan Palace Kempinski İstanbul ise Avrupa’nın en iyi oteli seçildi. Üç ödülün gittiği Muğla’da ise Bodrum ve Gocek ödülleri paylaştı.

The Residences at Mandarin Oriental Bodrum Avru pa’nm en iyi otel konutları, The Producer Villa The Bodrum by Paramouııt Hotels & Resorts ise Avrupa’nın en iyi lüks villa oteli seçildi. Gocek’teki Rixos Premium Gocek ise Avrupa’nın en iyi yaşam tarzı oteli ödülünü aldı.

Kaynak:HÜRRİYET

 

Share
1069 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.