Emlak Konut’un Yeni Genel Müdürü | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

16 Temmuz 2018

Emlak Konut’un Yeni Genel Müdürü

Murat Kurum’un Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na seçilmesinin ardından boşalan Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü koltuğuna oturacak isim belli oldu. Konu KAP’a yapılan bir açıklama ile duyuruldu. Emlak Konut’un yeni genel müdürü Hakan Gedikli…

Konu ile Emlak Konut GYO’dan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklama şöyle denildi: “Sn.Murat KURUM’un istifası ile boşalan Genel Müdürlük görevine şirketimizde Genel Müdür Yardımcısı (Teknik) olarak görev yapan Sn. Hakan GEDİKLİ’nin atanmasına, Boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine, TTK.’nun 315.madde 1. fıkrası gereği Sn.Hakan GEDİKLİ’nin ilk genel kurul toplantısının tasvibine sunulmak üzere atanmasına karar verilmiştir.”

Hisseleri Borsa İstanbul’da işlem gören Emlak Konut GYO’nun yüzde 49,34’ü TOKİ’ye, kalan hisse ise borsada işlem görüyor.

1975 yılında Trabzon doğumlu olan Hakan Gedikli 1994 yılında Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi’nden, 2000 yılında da Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun oldu. Gedikli, 2006 – 2018 yılları arasında Emlak Konut GYO A.Ş.’ nde, sırasıyla, Etüd Proje Müdürü, Emlak ve Planlama Müdürü, Emlak ve Planlama Daire Başkanı ve Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

 

Share
542 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.