Ekonomi dünyası Uludağ’a geliyor  | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Ekonomi dünyası Uludağ’a geliyor 

Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi dünyası buluşmalarından biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi, 23-24 Mart tarihlerinde yapılacak.

Türkiye’nin en önemli iş ve ekonomi dünyası buluşmalarından biri olan Uludağ Ekonomi Zirvesi, 23-24 Mart tarihlerinde yapılacak. İki gün boyunca Türkiye’den ve dünyadan 1200’e yakın katılımcıyı ağırlayacak.

Zirve’nin bu yıl ana teması “Gelecek” olacak. Zirve’de sanayiden ticarete, üretimden perakendeye, finanstan eğitime kadar pek çok sektörün nabzı tutulacak, iş dünyasına ve ekonomiye yön verecek gelişmeler konuşulacak. Zirve’ye bu yıl gelecek yabancı konuşmacılar arasında, 100 milyar doların üstünde fon yöneten Vision Fund’un CEO’su Rajeev Misra, Centricus’un kurucuları Nizar Al Bassam ve Dalınç Arıburnu gibi liderler yer alıyor.

ŞİMŞEK DE KATILIYOR

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in de konuşmacı olarak katılacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde Hollanda Sağlık ve Spor Eski Bakanı Ab Klink, Federal Almanya Cumhuriyeti Sağlık Eski Bakanı Daniel Bahr, Hindistan Merkez Bankası Eski Başkanı Dr. Subbarao Duvvuri ve loT Akıllı Evler Girişimcisi ve Apple’m ilk çalışanlarından Daniel Kottke gibi isimler yer alacak. Türk iş dünyasını temsil eden büyük şirketlerin Yönetim Kumlu Başkanları ve üst düzey yöneticilerinin yer aldığı Zirve’ye Almanya, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, Nijerya, Amerika, Suudi Arabistan, Endonezya, Çin, Şili, İngiltere, Danimarka gibi ülkelerden uluslararası katılımlar da gerçekleşecek.

Share
293 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.