Ege Yapı’dan 110 milyon liralık proje  | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

28 Eylül 2018

Ege Yapı’dan 110 milyon liralık proje 

Ege Yapı, ÇamlıYaka Konakları projesiyle İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Çekmeköy’e girdi.

Ege Yapı, 110 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği ÇamlıYaka Konakları ile Anadolu Yakası’nda Çekmeköy’e girdi.

Yaklaşık 19 bin metrekare alan üzerinde geliştirilen proje, 4’er katlı bloklarda 46 konut ve cadde mağazalarından oluşuyor. 169 metrekare ila 321 metrekare arasında 3+1, 4+1 veya 5+1 tipi dairelerden oluşan projede, metrekare satış fiyatları lansmana özel 14 bin TL’den başlıyor.

Toplantıda konuşan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Ege Yapı’nın hem yeni projelerine hem de gelecek hedeflerine değindi. Ege Yapı olarak iki yıl önce açıkladıkları 2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin dördüncü halkası olarak toplam 110 milyon TL yatırımla ÇamlıYaka Konakları’nı kamuoyuna duyurmanın gururunu yaşadıklarının altını çizen H. İnanç Kabadayı, şöyle konuştu:

“Özgün bir mimariye sahip, az katlı, yüzde 75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan, içerisinde üst segment markaların yer alacağı ticari alanlar ve sosyal alanları ile bu bölgede fark oluşturmayı hedefliyoruz. ÇamlıYaka Konakları’nın lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenler için en doğru adres olacağına inanıyoruz.”

Diğer projelerinde yılbaşından bu yana yabancıya satışın yüzde 40’a ulaştığını aktaran Kabadayı, “Sınırlı sayıda dairelerin olduğu bu projeyi ise iç pazar satışıyla kapatmayı planlıyoruz” dedi.

Share
323 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.