DYO’dan Kırmızının 24 Tonu | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

13 Haziran 2017

DYO’dan Kırmızının 24 Tonu

DYO’nun doğanın tüm hallerini yansıtan ve 192 renkten oluşan yeni renk kartelası, insanın hayal gücüne eşlik ediyor. ‘Renk Damlası’ adıyla sekiz gruba ayrılan kartelada bu yazın öne çıkan rengi ‘kırmızı-magenta ’ oldu. Enerjinin ve tazeliğin habercisi olan Kırmızı-Magenta, yazın neşesini duvarlara taşıyor.

indergi_DYO'dan Kırmızının 24 Tonu124 farklı tonu içeren ‘kırmızı-magenta renk damlası’ yaşam alanlarına hayat enerjisi verirken duvarlara da adeta doğanın içinden bütün çiçeklerin taze kokusunu taşıyor.

AŞKIN RENGİ

Aşkın, dinamizmin, enerjinin rengi olan kırmızı özellikle daha yoğun zamanın geçtiği mekanlarda, çalışma odalarında uygulandığında yaratıcılığı ve enerjiyi ortaya çıkarıyor; aile bireylerine de canlılık katıyor. Özellikle kadınlar mutfaklarında modern bir dekorasyonla uyguladıkları ‘Kırmızı-Magenta Renk Damlası’nı lezzetlerine katabilir.

TAZELİĞİN RENGİ

Her tonunda doğanın bütün çiçeklerini barındıran Magenta ise ferah ve güler yüzlü bir mekan hazırlarken, buram buram güneyden gelen taze yaz havasını estiriyor. Evinizde, kanepenizde limonatanızı yudumlarken duvarlardan gelen yumuşak esinti sizi, hayalinizdeki çiçeklerle bezeli bahçelere götürecek.

Share
1967 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.