Duvar Karolarında Bien İmzası | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Duvar Karolarında Bien İmzası

Banyolar için tasarladığı 40X120cm ebadındaki duvar karoları mekanın tasarım aşamasında büyük kolaylık sağlıyor. Özel ölçüde üretilen tasarımların kendi koleksiyonlarında banyoları şıklaştıracak, mekana hareket kazandıracak dekofon ve dekorları da mevcut.

Tasarımlarını belirlerken doğadan ilham alan Bien Seramik’in 2017 Koleksiyonu’nda yer alan 40x120cm duvar karoları zarif görünümlerinin yanı sıra pratik kullanımı ve kolay temizlenebilme özelliklerini de beraberinde getiriyor. Bien’in bu duvar karolarına en çarpıcı örneklerden bazıları Anabell, Emily, Garden, Antique Carrara ve Wild Onix Serileri…

ANABELL

indergi-bien anabel

 

Anabell Serisi mermer görünümüyle doğal taşın tüm zarafetini vaad ediyor. Büyük ebatlarda üretilen seri, mekandaki bütünlük duygusunu en üst seviyeye taşıyor. 40x120cm duvar karosu, 60x60cm ve 80x80cm teknik porselen karolardan oluşuyor. Anabell’in her bir karosunda ustalıkla ve özenle işlenmiş desenler, bir araya geldiğinde kusursuz bir ahenk oluşuyor.

 

ANTIQUE CARRARA

indergi-bien-ANTIQUE-CARRARA

 

Seri altın ve platin renklerinde tasarlanmış. 2 renk seçeneğinden oluşan koleksiyonun içinde yer alan özel dekor ve dekofon seçenekleri ile zarif ve şık banyoların imzası atılıyor.

 

 

 

WILD ONIX

Grinin tonlarında tasarlanan seri, kendi dekorlarıyla kullanıldığında sonsuz banyo seçenekleri oluşturuyor ve kendinize en yakın banyo tarzını bulmanıza kolaylık sağlıyor.Üre­ti­mi Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pıl­an Bien ürün­le­ri, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı ve 3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zarda ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­da 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien, yaklaşık 25 milyon m2’yi aşan üre­ti­mi ile sek­tö­rün önem­li oyun­cu­la­rın­dan­ biri.

 

Share
462 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.