Düşler Vadisinde Ön Talep Toplanıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

26 Temmuz 2018

Düşler Vadisinde Ön Talep Toplanıyor

Emlak Konut GYO ile Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek proje Düşler Vadisi Riva – İstanbul markasıyla yükselecek

GALATASARAY’IN Riva’daki 869 bin 362 metrekare büyüklüğündeki arazisinde yükselecek projesinin ismi belirlendi. Emlak Konut GYO ile Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilecek proje Düşler Vadisi Riva – İstanbul markasıyla yükselecek. Ön talep toplama sürecinde başvuran alıcılara, projenin satışa açılma aşamasında, sınırlı sayıdaki villalar için lansman öncesi uygun fiyat ve imkânlarla yer alma şansı sunulacak.

PROJEDE farklı büyüklüklerde villa seçeneklerine yer verilerek, farklı ihtiyaçları karşılamak hedefleniyor. Etaplar halinde yapılacak projenin ilk etabında 500 civarında villa yer alacak. Projede yer alacak her villa için özel bahçe alanları da sunulacak.

İçinde doğal sular akıyor 
DÜŞLER Vadisi Riva – İstanbul projesinde özlenen bir villa projesi hayata geçireceklerini belirten Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz şunları söyledi: “Proje içindeki park ve özel orman alanı ile birlikte 1.150 dönüm üzerinde geliştirdiğimiz Düşler Vadisi projemizin içinde doğal sular akıyor. Bu doğal su alanlarını projeyle bütünleştiriyor ve arazinin en alt kotunda da bir göl planlıyoruz. Arazideki doğal sular, o gölete akacak.

Mimarisinden donatılarına, en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle geliştirdiğimiz projemizin konseptini kapsayacak bir isim belirledik. Düşler Vadisi ismiyle lanse edeceğimiz projemizde ön talep toplama dönemini de başlattık.”

Kaynak: Fotomaç

 

Share
245 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.