Dünyanın Güvenliği Bu Fuarda Konuşulacak | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Dünyanın Güvenliği Bu Fuarda Konuşulacak

Dünyanın bilinen sayılı güvenlik fuarlarından ISAF Fuarları, ”Exclusive” konsepti ile 7-8-9 Mart, 2017 tarihleri arasında Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’da gerçekleşecek.

Birbirinden önemli kurum, kuruluş, dernek ve güvenlik firmasının katılım göstereceği etkinlikte ISAF Exclusive Konferansı’nda, sektörün en önemli konu başlıkları tartışılacak.indergi-isaf fuari-dunyanin güvenliği bu fuarda

Güvenlik sektöründeki en güncel konuların sektörün tüm paydaşlarının deneyimleri ve bakış açıları ile ele alınacağı ISAF Exclusive Konferansı, bu alanda tüm farklı başlıkları ilk kez bir araya getiren çok özel bir etkinlik olacak.

ISAF Exclusive Güvenlik Fuarı ile eş zamanlı olarak devam edecek olan konferansın ana başlıkları; Ulaşım Güvenliği, Yapı-Bina Güvenliği ve Siber Güvenlik olacak. Bu başlıklar altında ise; İstasyon ve Duraklarda Güvenlik, Hareket Halindeki Araçlarda Güvenlik, Plaka Tanıma Sistemleri, Akıllı Şehirler ve Yapılar, Yapı ve Binaların Projelendirme, İnşa/Uygulama ve Kullanım Aşamalarında Güvenlik, Siber Güvenliğe Dair Tehditler ile IoT (Internet of Things) ve Etkileri tartışılacak.

Sektörün önde gelen firma ve derneklerinden üst düzey isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı konferansta bugünün ve geleceğin gündeminde olacağı düşünülen güvenlik tedbir ve yöntemlerine değinilecek.

Share
554 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.