Dünya Aydınlatma Devinden Yatırım | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

19 Eylül 2018

Dünya Aydınlatma Devinden Yatırım

Aydınlatma sektöründe köklü geçmişi ile dünya liderlerinden Sylvania, dünyanın dört bir yanına ulaşan yenilikçi aydınlatma ürün ve çözümlerini Türkiye’de üretmek için yatırımlara başlıyor.

Aydınlatma çözümleri alanında dünyanın köklü şirketi Sylvania, pazarına girişinin birinci yılını kutlarken, yerli üretim için düğmeye bastı. Türkiyeüe bir yıl içinde aydınlatma pazarında önemli seviyelere ulaşan Sylvania, ticari kanala yönelik LED panel armatürlerle yerli üretime başladı Sylvania, dış bina cepheleri aydınlatması için de Türkiye ve Ortadoğu bölgesi için yaptıkları yeni oluşumu bugün İstanbul Light 2018 Forum Sahnesi’nde saat 17.30’da gerçekleştireceği bir lansman toplantısı ile tanıtacak.

Yapay zeka destekli entegre aydınlatma çözümü SylSmart ve bu yıl 50. yıl dönümünü kutlayan, mimari aydınlatma projelerinin öncelikli tercihi Concord markasıyla aydınlatmada devrim yaratan Sylvania, Türkiye’deki pek çok dev aktif projede yer alıyor. Gelecek yıl pek çok önemli proje, Sylvania armatürleri ile aydınlatılacak.

Sylvania Türkiye Genel Müdürü Azim Tundnar, “Bu konuda iş birliklerimiz farklı kanallar için de gelişerek devam ediyor. Türkiye’de pazarı çok büyük olan dış cephe aydınlatmaları ile ilgili olarak ilk etap iş birliğimizi IstanbulLight fuarındaki toplantımızda aydınlatma sektörü ile paylaşacağız. Proje kanalında iç aydınlatmada SylSmart ile beraber dış aydınlatmada da akıllı ve yenilikçi çözümlerle büyük projelere imza atmayı amaçlıyoruz. Dış cephe çözümlerimiz de projelerde her bir armatür renk olarak tek tek kontrol edilebileceği gibi aynı zamanda yine her armatür için hem ömür hem ısı takibi yapabileceğiz.” diye konuştu.

Kaynak: HÜRRİYET

Share
226 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.