Dubai Big 5’e Kalekim Çıkarması | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Dubai Big 5’e Kalekim Çıkarması

Birleşik Arap Emirlikleri Dubai’de 26-29 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenecek ‘Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı 38. Dubai The Big5 Show’da yerini alacak olan Kalekim; seramik yapıştırıcıları, su yalıtımı çözümleri, iç ve dış cephe boyaları ve dekoratif ürünlerini, dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel ve tüketicilerle buluşturuyor.

Yeni nesil dekoratif uygulamalar

Doğu ile Batı’nın kesişim noktası olarak nitelenen Dubai The Big5 Show’da; Kalekim’insıradanlıktan uzaklaşmak isteyenlere özel, dekoratif ürün gamı da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

 

‘İzolatex Plus’ ile üstün su yalıtımı 

Su yalıtımı alanında ürettiği güçlü ve kaliteli ürünleri ile teknik çözümler sunan Kalekim, seramik gibi zemin kaplama malzemelerinin altına uygulanan İzoLatex Plus’ın yüksek tutunma gücü ve ekstra elastikiyeti ile su yalıtımı problemlerine son veriyor.

Su yalıtımında hızlı ve etkili çözüm: ‘Ultralastic’

Kalekim, su yalıtımının öneminin bilincinde olan mükemmelliyetçi tüketici ve profesyoneller için geliştirdiği su yalıtım ve beton koruma harcı Ultralastic ile en hızlı ve güvenilir çözümleri sunuyor.

 

Kalitesi tescilli ürünler: ‘Technoflex & Granitech’

Seramik uygulamaları ürün grubunda C2TE S1 sınıfı esnek, yüksek performanslı, çimento esaslı yapıştırma harcı Technoflex ile yoğun yaya ve yük trafiğinin olduğu alışveriş-iş merkezleri, hastane, okul gibi mekanlarda güvenle kullanılan yüksek performanslı yapıştırma harcı Granitech de, CSTB Kalite Belgesi ile tescilli bir ürün olarak öne çıkıyor.

‘Ultrafuga Flex’ ile her türlü yapıda mükemmel sonuç

Çimento esaslı, silikon katkılı, yüksek performanslı, 2-20 mm derz aralığı için uygun esnek dolgu malzemesi Ultrafuga Flex, iç ve dış mekanlarda mükemmel sonuç veriyor.

Mermer görünümlü ‘Artcrete’, tasarımcılar için ilham kaynağı

Kale Boya, mermer görünümlü dekoratif kaplama Artcrete ile modern çizgileri zarafetle buluşturuyor. Artcrete, yüksek mukavemeti ile duvarın yanı sıra zemin uygulamalarında ve ıslak hacimlerde dahi kullanılabiliyor.

Kale Boya, büyülü mekanlar yaratan ‘İstanbul’ serisi ile iddialı 

Kale Boya, sıradanlıktan sıkılan ve yaşam alanlarını farklılaştırmak isteyenlere, ışığa ve bakış açısına göre farklılaşan sihirli mekanlar yaratan ‘İstanbul’ serisinin zengin dekoratif seçeneklerini sunuyor. Binlerce renk alternatifini farklı zevk ve beğenilere göre geliştiren Kale Boya’nın yeni ürünleri, kumlu metalik dokuya sahip İstanbul ‘Orion’, bulutsu görünümüyle iddiali Aura’ ve traverten efekt veren ‘Antique’ ile büyüleyici mekanlar yaratıyor.

‘Betonart’ ile yapılar dinamik ve estetik görünüm kazanıyor

Türkiye’de ilk kez Kalekim’in ürettiği brüt beton görünümlü Betonart ile yapılar özüne dönüyor. İç ve dış cepheler için kapsamlı çözümler sunan dekoratif sıva Betonart, yapıları dinamik ve estetik bir görünüme kavuşturuyor.

‘Betonart Fresh’ mekanların havasını yeniliyor

Türkiye’de ilk kez Kalekim tarafından geliştirilen brüt beton görünümlü dekoratif sıva ‘Betonart Fresh’, özel formülü sayesinde kötü kokuları giderdiği mekanlarda estetik ve sağlıklı bir atmosfer yaratıyor.

Share
1137 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.