Dış Cephelerin Yıldızı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

09 Ağustos 2018

Dış Cephelerin Yıldızı

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Saint-Gobain Weber, 62 ülkede 200’e yakın üretim tesisi ile yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunuyor.

Sürdürülebilir yaşam alanları yaratma hedefiyle, inşaat malzemeleri üretiminde ihtiyaçlara yönelik inovatif çözümler sunan Weber, saf akrilik esaslı boya ve kaplamaları ile pek çok avantajı bir arada sunuyor.

Saf akrilik esaslı, yarı parlak dış cephe boyasıweber.tex UV star,yüksek örtücülük ve aderans, suya ve neme karşı yüksek dayanım, düşük CO2 difüzyon direnci gibi avantajları ile standart dış cephe boyalarına göre üstün performans sağlıyor. Parlak ve canlı renkler sunanweber.tex UV star, yüksek UV direnci sayesinde güneş ışınlarının yaratacağı renk solmalarına karşı üstün performans göstererek, standart dış cephe boyalarına göre rengini ve parlaklığını daha uzun süre koruyor.

Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üreten Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de 6 fabrikası, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.

 

 

 

 

Share
234 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.