DemirDöküm’den Yeni Nesil Klima | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

DemirDöküm’den Yeni Nesil Klima

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yeni nesil inverter teknolojiye sahip A4 Inverter kliması ile yazınızı serinletecek. Minimum elektrik tüketimi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte konfor getiren DemirDöküm inverter klima, çevre dostu R-410a gazı ile ozon tabakasına da zarar vermiyor

indergi_DemirDöküm'den Yeni Nesil Klima1DemirDöküm, kavurucu yaz sıcakları bastırmadan duvar tipi A4 Inverter kliması ile “Yaz aylarında serinliği evinizde yaşayın” çağrısı yapıyor. Göze hitap eden modern tasarımıyla DemirDöküm A4 Inverter klima, yeni nesil teknolojisiyle ise minimum elektrik tüketiyor. Anti toz filtresiyle ortamdaki toz ve partikülleri tutan, sessiz çalışma teknolojisi ile bulunduğu ortama serinlikle birlikte taze hava ve konforu bir arada sunan DemirDöküm A4 Inverter klima, çevre dostu özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

Çevre dostu R-410a gazı sayesinde ozon tabakasına zarar vermeyen DemirDöküm A4 Inverter klima, enerji taşıma kapasitesiyle klimanın daha az enerji ile daha fazla iklimlendirme yapmasına yardımcı oluyor. Sezonsal verimlilik direktifine (ERP Lot10) uygun olan A4 Inverter klima, jet-cool özelliği sayesinde bulunduğu ortamı çok kısa bir sürede istenilen konfor şartlarına ulaştırıyor.

Sahip olduğu akıllı teknolojilerle kullanıcısına hem tasarruf ettiren hem de ortam ısısına göre hareket eden DemirDöküm A4 Inverter klima, program saati özelliği ile klimanın istenilen zamanda çalışması veya durdurulması konusunda tam bir konfor sağlıyor. Elektrik kesintileri sonrasında otomatik olarak kesinti öncesindeki konumunda çalışmaya başlayan A4 Inverter klima, sıcak kalkış modu sayesinde sadece yazın değil, soğuk kış sabahları için de ideal bir çözüm sunuyor.

Share
589 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.