DemirDöküm satış ağını Belgrad’da ağırladı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

DemirDöküm satış ağını Belgrad’da ağırladı

DemirDöküm, 2016 yılının son çeyreğinde yoğuşmalı kombi alımında en başarılı satış noktalarını Belgrad’da ağırladı. Türkiye’nin dört bir yanındaki satış noktalarından 250 katılımcı ile gerçekleşen organizasyonda yılın yorgunluğu atıldı.

Tüketicilerin kullanımına sunduğu üstün tasarıma sahip ürünleri, üretim kabiliyeti, satış ve satış sonrasındaki hizmetlerindeki başarısı ile sektörde birçok ilke imza atan DemirDöküm, 2017 yılında da yenilikçi ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile fark yaratmaya hazırlanıyor.

indergi-demirdokum bayileri

Kombi, klima, panel radyatör, şofben, termosifon ve güneş enerjisi başta olmak üzere geliştirdiği ürünlerle dünyanın 47 ülkesine ihracat gerçekleştiren DemirDöküm, sektördeki başarılarına yenilerini eklemek, müşteri memnuniyetini artırmak ve yetkili satış noktaları ile stratejik iş birliğini güçlendirmek amacıyla “Beyaz Şehir” Belgrad’da 250 satış noktası yetkilisini ağırladı.

Yoğuşmalı kombi alanında Green Good Design ve Good Design ödüllerine layık görülen DemirDöküm, 2016 yılının son çeyreğinde yoğuşmalı kombi alımında en başarılı satış noktaları için gerçekleştirdiği organizasyonda müşteri odaklı yaklaşımı, 2016 sektörel değerlendirmeleri ile birlikte 2017 planlarını ve genel beklentilerini paylaştı. Üç gün süren etkinlikte Türkiye’nin dört bir yanından gelen DemirDöküm satış noktaları temsilcileri, sektörel değerlendirmelerle 2017 yılı için öngörülerini paylaşırken, Belgrad’ın kültürel zenginliklerini de yakından tanıma fırsatı buldu.

Share
606 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.