Danfoss’tan elektronik kontrol çözümleri eğitimi | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Danfoss’tan elektronik kontrol çözümleri eğitimi

Danfoss, ısıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında eğitim ve seminerlere devam ediyor. Danfoss, Dubai ofisinde Pakistan’ın en önemli soğutma sistemleri distribitörlerinden olan Khan Brothers’a yönelik elektronik kontrol çözümleri eğitimi düzenledi

indergi-danfosstan elektronik kontrol cozumleri egitimi

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında dünya lideri Danfoss, sektör profesyonellerine yönelik eğitimlerine devam ediyor. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında eğitim veren Danfoss, son alarak Dubai’de bir eğitim düzenledi. İki gün süren eğitim Danfoss Türkiye’den Gıda Perakende ve Endüstriyel Soğutma Satış Müdürü Kıvanç Aslantaş tarafından verildi. Danfoss, katılımcılara Evaporator kontrol cihazı ERC 21X, ve AK-CC 550A, kompresör grubu kontrol cihazı AK-PC 551, ETS Stepper Valf ve AKV PWM Valf ürün gruplarında detaylı bilgi aktardı. Ayrıca, tüm endüstriyel soğutma, ticari soğutma ve iklimlendirme projeleri tasarımlarının süreçleri boyunca hassas hesaplama, basit parça seçimi ve akıllı destek sağlamak üzere geliştirilen Coolselector programına yönelik bir eğitim verildi.

ERC 21X’te sıfır-çapraz teknolojisine sahip röle ile uzun kullanım ömrü öne çıkan konulardan biri oldu. AK-CC 550A’nın ise AKV – PWM Valf sürebilme ve patentli floating superheat yazılımı özelliği ilgi çekti.

Danfoss, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda 2017 yılında da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yoğun bir konferans ve eğitim programı hayata geçirecek.

Share
526 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.