‘Daire Kartal’ Eylül’de Tesim | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

31 Temmuz 2017

‘Daire Kartal’ Eylül’de Tesim

Bodur Gayrimenkul’ün, Kartal’da hayata geçirdiği Daire Kartal projesinde konut teslimleri Eylül ayında başlayacak, peşinat ödemesi ise Ocak 2018’de yapılacak.

Kale Grubu’nun yapı ürünleri sektöründe 60 yıllık birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul; Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da inşa ettiği ‘Daire Kartal’ prajesinde, konut teslimlerine hazırlanıyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajının sunulduğu Daire Kartal projesinde teslimatlar Eylül ayında başlayacak, peşinat olarak belirlenen tutar ise Ocak 2018’de ödenecek.
Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri ‘Daire Kartal’da
Kartal’da yükselen prestijli projede, Kale markalı ürünlerin en güzel örnekleri kullanılıyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla da değer kazanan ‘Daire Kartal’, özgün mimarisi, hayatı kolaylaştıran tasarımı, Adalar’ı tam karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile ayrıcalık yaratıyor.

Mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, kaliteli, sürdürülebilir ve niş bir proje olarak bölgeye değer katan ‘Daire Kartal’, çok avantajlı ödeme koşullarından dolayı hem yatırım yapmak, hem de keyifli bir yaşam sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor.

Metroya sadece 350 metre uzaklıkta
Yakacık Metro İstasyonu’na sadece 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal’ın, Kartal Metro İstasyonu’na uzaklığı ise 950 metre. ‘Daire Kartal’, ayrıca Pendik Marina’ya 8 km, Bostancı’ya 12 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 13 km, Kadıköy’e 22 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 23 km uzalıkta yer alıyor.

Proje adı: Daire Kartal

Yapımcı Firma: Bodur Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.

Proje Türü: Rezidans

Blok Sayısı:                                        1 Blok

Kat Sayısı:                                          26 Kat

Daire Sayısı:                                      244 daire

Daire Büyüklükleri:                       Brüt 54 ila 169 m² arası

Daire Tipleri:                                    1+1, 2+1

Satış Fiyatı:                                        En düşük 360 bin TL, en yüksek 1 milyon 289 bin TL

Başlangıç / Teslim Tarihleri:      Mayıs 2016 /Eylül 2017

Mimari Tasarım: TAGO MİMARLIK        

Projenin özellikleri:

EVİM BENİM KALE’M

‘Daire Kartal’, kaliteli bir konutta yaşamak ve yatırım yapmak isteyenlerin beklentileri dikkate alınarak hayata geçiriliyor. Yüksek standartlara sahip, son derece zarif bir proje olan ‘Daire Kartal’; mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her detayına özen gösterilen, kaliteli ve sürdürülebilir, niş bir yapı olarak kullanıcı ve yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Konforun ve kalitenin her ayrıntıda hayat bulduğu Daire Kartal, geniş yaşam alanlarına sahip, balkonlu, ada ve deniz manzaralı, toplam 244 adet 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle yükseliyor. Geliştirmesinden, tasarımına, mimarisinden, yapı kalitesine kadar tüm aşamalarında gösterilen titizlik ve detay, Kale Grubu’nun yapı sektöründeki tüm bilgi ve birikimiyle birleşerek, Daire Kartal’ın konfor ve yaşam kalitesini oluşturuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Share
318 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.