Daikin’den Sevgililer Gününe Özel İndirim | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Daikin’den Sevgililer Gününe Özel İndirim

14 Şubat Sevgililer Günü için alternatif hediye arayanlara iklimlendirme sektörünün öncü markalarından Daikin, çiftlere özel bir kampanya hazırladı. Günümüz şehirlerinin en önemli sorunlarından biri olan temiz ve kaliteli hava ihtiyacı için geliştiren yeni nesil hava temizleme cihazını, çiftlere %10 + %10 indirimli olarak sunuyor. Böylece sevdikleriniz Streamer teknolojisi ile temiz hava solurken, yaşam kaliteniz de artacak.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde, sevgilinize olan aşkınızı bir hediye ile taçlandırmak istiyorsunuz, ancak klişelerin de dışına çıkmak istiyorsunuz. Öyleyse çiftlere özel %10 + %10 indirimli hava temizleme cihazı alarak hem farkınızı gösterebilir hem de sevdiğinizin hayatında bir fark yaratabilirsiniz.

indergi-daikin

Biliyorsunuz, özellikle kış aylarında temiz havaya artan ihtiyacımız, yaşam kalitemizi yakından ilgilendiriyor. Temiz ve kaliteli bir hava solumak, sağlığımızdan yaşam alanlarımızın konforuna kadar hepimizi etkiliyor. İşte bunun için Daikin, geliştirdiği hava temizleme cihazları ile temiz ve kaliteli hava solumamızı sağlayarak, sağlıklı ortamlar oluşmasını sağlıyor.

Sevgililer Günü’nde alternatif bir hediye ile sürpriz yapmak isteyenler, Daikin’in ileri teknolojili hava temizleyicisi MC70L ile sevdiklerine sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı sağlayabilir. Faaliyet gösterdiği 145 ülkede hem çevreye karşı saygılı hem de son teknolojiyi barındıran ürünleri ile tanınan Daikin’in geliştirdiği MC70L hava temizleyici; kullanım kolaylığı ile beğeni topluyor.

Yüksek enerji verimliliği, ultra sessiz çalışma sistemi, çocuk kilidi, ekran ayarı, uzaktan kumandası, polen modu, uyku modu ve zamanlayıcı gibi birçok özelliğe sahip olan MC70L hava temizleyici, şık tasarımı ve taşınabilirliği ile her türlü ortama uyum sağlıyor. Geliştirilen 5 filtreli sistemle ekonomik çalışan MC70L ile birlikte verilen 5 adet yedek filtre sayesinde 10 yıl boyunca filtre almaya gerek kalmıyor.

Uzun araştırmalar sonucunda geliştirilen ‘streamer’ teknolojisi ile alerjenleri ve zararlı bakterileri ayrıştırarak yaşanılan ortamın hava kalitesini yükselten MC70L, hava temizleyiciler segmentinde yeni bir standart oluşturuyor.

Share
632 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.