Creavit 2017 üretimi 4 milyon adet | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Creavit 2017 üretimi 4 milyon adet

2017 yılı da bir önceki yıl gibi herkes için zor bir yıl oluyor. Her şeye rağmen hem üretim, hem ürün çeşitlerimiz hem de insana yönelik yatırımlarımıza devam ediyoruz. 2015 yılında başlayan 25 milyon USD yatırım ile 2017 yılında toplam üretim ve pazarlama kapasitesini 4 milyon adete çıkararak yılın ilk yarısıyla birlikte tam kapasiteli olarak çalışmaya başladık. 

indergi-creavit -2107

Yapılan teknolojik yatırımlar ile desteklenen üretim uzmanlığı, Creavit’in talep karşılama hızıyla birlikte, çeşitlilik ve farklı ürün üretebilme yetkinliğini de arttırdı. Çünkü biz inanıyoruz ki yatırım, pazardaki etkinliği, geleceğe olan inancı, gelişimi, teknoloji ve değişen-gelişen trendlerle uyumu gösteren önemli bir göstergedir. 2018’de de sürekli gelişim ve değişimi öngörüyoruz. Tüketicinin talepleri doğrultusunda estetik kaygıları yüksek, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ürünler üretiyor ve çıtamızı her geçen gün yükseltiyor olacağız. 2017 yılında %23’lükpazar payımızla, sektöründe tercih edilen ilk markalar arasında yer almaya, pazar payımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

2017’nin ilk yarısında katıldığımız 3 uluslararası fuar ile yıla dinamik ve güçlü bir başlangıç yaptık.

2017’nin ilk yarısında katıldığımız 3 uluslararası fuar ile yıla dinamik ve güçlü bir başlangıç yaptık. Turquality kapsamında yer alan firmalardan biriyiz. Bu anlamda ihracat alanına yönelik nicelik ve nitelik bazlı yatırımlarımız sürüyor. İlk çeyrekte katıldığımız UNICERA İstanbul, ISH Frankfurt ve MOSBUILD Moskova fuarları ile yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da tasarım ve fonksiyonellik odaklı üretim yaklaşımımızı tüketicilerin beğenisine sunduk.

Creavit olarak estetik algısı ve kullanım önceliklerini göz önünde bulundurarak, farklı beğenileri karşılayacak fonksiyonel ve şık banyolar sunmak için sürekli araştırma yapıyor ve üretimlerimizi bu yönde geliştiriyoruz. Tasarım çizgimizi güncel akımlar üzerine kurguluyor, tüketici beklentileri ve farklılaşan yaşam tarzları ile şekillendiriyoruz. Bu sene katıldığımız 3 uluslararası fuar ile 50 yıllı geçkin sektör deneyimimizi, kullanıcılarımızın beklentileri ve tasarımcılarımızın tecrübeleriyle harmanlayarak, yenilikçi ürünlerimizi tüketiciyle buluşturmanın gururunu yaşadık. Anlatımlarda sade,net, etkileyici yani minimal bir yaklaşımı benimsedik. Ürünlerimizde Creavit kalitesine vurgu yaparken aynı zamanda tasarım bakış açımızla da farklı yaşam tarzlarına ve tüm estetik algılara hitap edebilir olduğumuzu göstermeyi planladık. Sene boyunca online ve offline tüm mecralarda gerçekleştirdiğimiz ürün iletişimlerimizde kullandığımız banyo mekanlarımızın, gerçek hayatta da uygulanabilir olduğunu ziyaretçiye aktarıp, oluşturduğumuz birbirinden farklı konsept banyolar ile ziyaretçilerimize tam anlamıyla bir banyo deneyimi yaşattık.

 

 

 

Share
647 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.