Çin Ürünleri Fuarı Kapılarını Açtı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

24 Mayıs 2019

Çin Ürünleri Fuarı Kapılarını Açtı

Çin Ürünleri Fuarı (ChinaHomelife Turkey) 6’ıncı kez kapılarını açtı. 25 Mayıs’a kadar açık kalacak olan fuarda Anadolu’dan ve Avrasya bölgelerinden 2 bin 500 VIP alım heyeti ağırlanacak

ÇİNLİ üreticilerle Türk alıcıları bir araya getiren Çin Ürünleri Fuarı (ChinaHomelife Turkey) 6’ıncı kez kapılarını açtı.

Avrasya bölgesinde ticari ilişkilerin geliştirilmesinde önemli ticaret platformlarından biri olarak görülen Çin ürünleri Fuarı, Hangzhou Büyükşehir Belediye Başkan Yardıcısı Hu Wei, İstanbul Vali Yardımcısı İsmail Gültekin, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Çin İş Konseyi Başkanı Murat Kolbaşı iş dünyası insanları ve ziyaretçilerin katılımı ile İstanbul Fuar Merkezi’nde açıldı. 12 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilen fuarda, 600’e yakın Çinli firma stant açtı.
Fuarda, Türk Standartlarına uygun olarak tüm kontrollerden geçmiş tekstil, hazır giyim ve aksesuarları, ev tekstili, inşaat malzemeleri, el aletleri ve hırdavat, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, elektronik eşyalar, hediyelik eşya, züccaciye, mutfak ve banyo armatürleri, gıda, lojistik, LED ve aydınlatma ürünleri başta olmak üzere 50 binin üzerinde ürün sergileniyor. 25 Mayıs’a kadar açık kalacak olan fuarda Anadolu’dan ve Avrasya bölgelerinden 2 bin 500 VIP alım heyeti ağırlanacak, ayrıca 650’nin üzerinde ikili iş görüşmesi yapılacak.

Share
8 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.