Çeşme’de Yazlık Fiyatları El Yakıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Çeşme’de Yazlık Fiyatları El Yakıyor

sahibinden.com, Ege Bölgesi’ndeki yazlıklara ilişkin sahibinden.com Emlak Endeksi Nisan ayı verilerini açıkladı. Tatilcilerin gözdesi Çeşme’deki yazlıkların ortalama metrekare fiyatı 7.261 TL’ye ulaştı.

indergi_Çeşme’de Yazlık Fiyatları El Yakıyorsahibinden.com, yaz ayları yaklaşırken Ege Bölgesi’nin gözde tatil yerleşimlerinden İzmir, Aydın ve Muğla’nın yazlık bölgelerinde bulunan yazlıkların fiyat değişimlerini ortaya koydu.

sahibinden.com Emlak Endeksi Nisan ayı verilerine göre son üç senede yüzde 55,58 artarak 7.261 TL’lik ortalama metrekare fiyatına ulaşan İzmir’in Çeşme ilçesi en pahalı yerleşim yeri oldu. Bodrum’da ise satılık konut metrekare fiyatları son üç senede yüzde 67,58 artarak 6.833 TL oldu. Bodrum’u, son üç senede yüzde 69,77 artış kaydeden 4.316 TL’lik metrekare fiyatı ile Marmaris takip ediyor.

sahibinden.com Emlak kategorisinde 2017 Ocak – Nisan aylarını kapsayan dönemde yazlık bölgelerde girilen satılık yazlık ilan oranlarını da açıkladı. Verilere göre 2017’nin ilk dört aylık döneminde en çok satılık ilanı girilen yazlık ilçe Kuşadası oldu. Kuşadası’nı girilen ilan oranlarına göre sırasıyla Sakarya’nın Karasu ilçesi ve yine Aydın’ın Didim ilçesi takip etti.

sahibinden.com hakkında

Aksoy Group bünyesinde, 2000 yılında kurulansahibinden.com, yenilikçi ürün ve hizmet uygulamaları ile kendi iş alanındaki standartların belirleyicisi olmaya devam ediyor. Mart 2017’deayda 42,6 milyon aktif kullanıcının, 263 milyon kez ziyaret ederek,8 milyarsayfa görüntülediğsahibinden.com;500’den fazla çalışanı,5 milyondan fazla aktif ilanı ve on binlerce ürün çeşidiyle Türkiye’nin en büyük elektronik ticaret ve ilan platformlarından birisi olma özelliğini taşıyor.

Share
608 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.