Cephelerde Ahşap Şıklığı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Cephelerde Ahşap Şıklığı

Dünyanın ilk 100 şirketi arasında yer alan Saint-Gobain Grubu’nun endüstriyel harçlar alanında faaliyet gösteren şirketi Saint-Gobain Weber, 62 ülkede 200’e yakın üretim tesisi ile yüksek teknik ihtiyaçları karşılayan gelişmiş formülasyon teknolojilerini kullanarak eksiksiz çözümler sunuyor.

Tüm yapıların iç ve dış cephelerinde kullanılabilen ahşap desenli, saf akrilik esaslı, yüksek UV dayanımlı yeni dekor boyası weber.tex wood star cephelerde farklılık yaratıyor.

Kolay uygulanabilme özelliği, uzun çalışma süresi ve yüksek performansı ile cephelere dekoratif bir çözüm sunan weber.tex wood star; maun, kestane, beyaz ladin, tik, ceviz, meşe ve çam ağaçlarının doğal ve güzel görüntüsünü cephelere getiriyor.

3L boya ve 0,55L solüsyondan oluşan weber.tex wood star; iki komponentin birbiri ile karıştırılması sonucunda uygulanıyor. weber.tex wood star’ın doğal ağaç renklerini elde edebilmek için, alt yüzeye weber.tex UV star dış cephe boyasının önerilen renklerinden uygulanması gerekiyor.

weber.tex UV star ve yeni dekor boyası weber.tex wood star birlikte kullanıldığında; hem belirtilen doğal ağaç renklerine hem de UV dayanımlı, yüksek performanslı dış cephelere sahip olunuyor.

Yeni projeler ve renovasyon için farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üreten Weber, Türkiye’de 1998 yılından beri faaliyet gösteriyor. Seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları, dış cephe ve ısı yalıtımı, teknik ürünler, zemin sistemleri ve iç cephe boyaları ile geniş bir ürün portföyüne sahip olan Weber’in Türkiye’de 6 fabrikası, 8 bölge müdürlüğü ve yaygın bir satış ağı bulunuyor.

Share
243 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.