Camın Parlaklığı Mekanlara Taşınıyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Camın Parlaklığı Mekanlara Taşınıyor

Kale Boya, Türkiye’de ilk kez geliştirdiği ‘Camsıva’, camın parlaklığı ve ışıltısını, dekoratif sıva ile buluşturarak iç ve dış mekanlara estetik bir görünüm kazandırıyor.

indergi-kale boya cam siva

İç ve dış cephelerde, kara sıva, beton, çimento levha gibi mineral yeni yüzeylerin yanı sıra, ahşap, pleksiglas, pütürlü cam ve eski boyalı yüzeylere uygulanan ‘Camsıva’; suya dayanıklı olduğu gibi, yüksek su buharı geçirgenliği ile binaların nefes almasını sağlıyor.

Aşırı soğuk veya sıcak, yağmur, kar, nem gibi ağır hava şartlarından etkilenmeyen ‘Camsıva’, aynı zamanda kabarmayan ve çatlamayan yapısıyla öne çıkıyor.

Camsıva’, cam parçacıklı yapısından dolayı aydınlatma ile bütünleşerek tasarımcı için değişik mekanlara özel olanaklar sunuyor. Alışılmış sıva ve boya ürünlerinden farklı yapısıyla etkili sonuçlar veren ‘Camsıva’, yurtiçinde ofis, restoran, mağaza, otel ve eğlence mekanları gibi farklı alanlarda kullanıldığı gibi, ışıltılı görüntüsünden dolayı yurtdışında da çeşitli projelerde tercih ediliyor.

Her mekana uyum gösteren hazır renkli sıva

indergi-kale boya yeni urun

Farklı renk alternatifleri ‘Camsıva’nın her mekana uyum gösteren sıra dışı bir ürün olmasını sağlıyor.

Grinin tüm tonlarını içeren renkleriyle ‘Camsıva’, siyahın çekici gizemini ve beyazın ışıltılı masumiyetini yüzeylere taşıyor. Taşlardan ve madenlerden aldığı renkleri camın parlaklığı ile buluşturan sarı ve kırmızı tonları tasarımlara da doğallığı yansıtıyor.

Daha canlı renkleri tercih edenler için oluşturulan pembe tonlarından, yeşilin farklı tonlarına uzanan geniş renk seçeneği, ‘Camsıva’ ile hayal kurmaya davet eden ve yaşayan mekanlar yaratıyor.

Share
1023 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.