bulbakalımbul Geliyor | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

bulbakalımbul Geliyor

‘Tasarım Türk, Üretim Türk, Marka Türk’ sloganıyla yoluna devam eden Netelsan AŞ’nin Genel Müdürü Yasemin Akpınar, yüzde 100 yerli üretim yapan şirketin, her ürünün tasarımını, yazılımını ve üretimini kendisinin gerçekleştirdiğini söyledi.

indergi-netelsan binasi

Sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan Netelsan AŞ, görüntülü diafon sistemleri, yangın alarm, hırsız alarm, ve aydınlatma sitemleri ürün gruplarını aynı anda üretebiliyor. Alanında Türkiye’nin büyük firmalarından biri olan Netelsan ‘Tasarım Türk, Üretim Türk, Marka Türk’ sloganıyla yoluna devam ediyor.

İndergi’nin haberine göre, Netelsan AŞ Genel Müdürü Yasemin Akpınar, Netelsan’ın yüzde 100 yerli üretim yapan bir firma olduğunu belirterek “Bu bizim hem vizyonumuz hem misyonumuz” dedi.

‘Ar – Ge bizim beynimiz’ 

Netelsan AŞ için Ar – Ge’nin çok önemli olduğunu vurgulayan Yasemin Akpınar, “Ar – Ge bizim olmazsa olmazımız, adeta beynimiz… Her ürünümüzü kendimiz tasarlayıp, yazılımlarımızı, üretimlerimizi, her şeyi kendimiz yapıyoruz. Çok basit bir dille anlatacak olursak, ambalaj kutusu hariç camından saçına, boyasından kalıbına, elektronik tasarımına kadar tüm aşamalarını kendi yapan tam entegre bir fabrikayız. Zaten sloganımızdan belli; ‘Tasarım Türk, Üretim Türk, Marka Türk” dedi.

Ürün gamı geniş 

Şirketin kuruluşlarından itibaren, yatırımlarının yoğunlukta olduğunu belirten Akpınar, diafon üretimi ile başladıkları yola; armatür ve sensörler, acil aydınlatma ve exit üretimi, görüntülü diyafon sistemleri, yangın algılama sistemleri, hırsız alarm sistemleri ve anahtar priz ürünlerini inovasyon çerçevesinde ürettiklerini belirtti.

bulbakalımbul geliyor 

Netelsan AŞ Genel Müdürü Yasemin Akpınar, Netelsan’ın da bağlı bulunduğu Uzunnu Şirketler Grubu’nun Nural ve 007 ajans markalarıyla faaliyetlerine devam ettiğini söyledi. Grubun yeni markasını hayata geçireceğinin müjdesini veren Akpınar, şunları söyledi:

“Çağımızda artık internet ile birlikte online olarak bütün işleri çözebiliyoruz. Bununla ilgili olarak bulbakalımbul adında bir internet platformu kurmuş bulunmaktayız. Bu platformla takipçilerimize emlak, araba veya işinizi bulmaktan tutun da hayvanlar alemi, doktor, avukat, antika, ikinci el eşyalar ve güzellik merkezlerine kadar tüm ihtiyaçlarını bir tıkla ulaşabilme imkanını sunacağız. Bunun için de yaklaşık 1 yıldır sürdürdüğümüz Ar – Ge çalışmamızı tamamladık. Ağustos ayı ortası itibariyle de bulbakalımbulu faaliyete geçireceğiz.”

Share
1012 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.