logo

09 Ağustos 2017

Bu Kapılar Sessiz Kapanıyor

Sektörün yenilikçi ve dinamik firması Vezirköprü Orman Ürünleri, Peli Dekoratif Kapılar ile mekanlarda ortak bir duygu yaratma konusunda çıtayı yükseltti. 3 farklı konseptten biri olan DYNAMIC Style kapılar kendi içinde dört özel tasarımı barındırıyor.

 

2008 yılından bu yana Parke sektöründeki bir çok yeniliğin öncüsü olan Peli Parke’nin 2017 Haziran ayından bu yana üretmeye başladığı iç mekan kapıları da parkeleri kadar şık ve zarif. Peli Parke koleksiyonlarının tamamlayıcısı olarak görülen Peli DK kapılar mekanda bütünlük algısı yaratıyor.

Koleksiyonunda yer alan Dynamik Style kapılar tercih edildiği alanlara farklı bir dinamizm kazandırıyor. Seçkin ve şık dinamik tasarımların, şehrin hızına uyum sağlayarak mekanlarınızda modernliği, ciddiyeti ve samimiyeti birlikte yaşatmayı mümkün kılan DYNAMIC Style kapılar dört ayrı konseptten oluşuyor. Peli Parke’nin diğer ürünleri ile uyum içinde tasarlanan DYNAMIC Style Koleksiyonu’nda Frame White, Gold White, Sword White ve Vintage modelleri mevcut. Kapıların tasarımındaki çizgiler mekanın içindeki objelerle birleştiğinde mekanlarda modernliği ve sıcaklığı daha güçlü hissetmenize yardımcı oluyor.indergi sessiz kapılar

 

Peli-DK, yarattığı üç ayrı style kapılarla, tüketicinin yaşam tarzına uygun modellerin yanı sıra, mobilya trendleriyle birleşen tasarımları hayata geçirdi. Bu tasarımlar tüketicinin yaşam tarzını dikkate alıp, evin içindeki mobilya anlayışıyla bütünleşiyor. Bu sayede sadece endüstriyel kapı tasarımları yerine, yaşam şeklinize uygun kapıları mobilya trendinize katmış oluyorsunuz.

Peli-DK adı ile üretilen iç mekan kapılarının tasarımında öncelik parke ve kapı yüzeyini bütünleştirmek. Mekanlarda kullanılan süpürgelikleri de kapıların pervazları ile aynı model yapmak Peli-DK’nın sektöre getirdiği yeni bir anlayış.

Sessiz Kapanıyor

Bu kapıların en büyük özelliği çizilmeye karşı dayanıklı olması, kolay temizlenebilmesi, yüzeyinin canlı ve parlak kalması. Kasa, pervaz ve kapı yüzeyinin aynı dokuda olması. Aynı zamanda kapı yuvasında kullanılan fitil de kapının sessiz olmasını sağlıyor. Kilitte ise farklı bir sistem kullanılmış.

 

Share
1059 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ