Bodrum Evlerinin Dokusu Sizinle | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

26 Mayıs 2017

Bodrum Evlerinin Dokusu Sizinle

Ahşap ve seramikle bütünleşmiş tamamen el yapımı ürünlerden oluşan Stil44 Derin serisi, özgün tasarımları ile Bodrum Evlerinin dokusunu siz neredeyseniz oraya getiriyor…

indergi_Bodrum Evlerinin Dokusu Sizinle1Bodrum Evlerinin o sıcak, keyifli, yalın dokusu Stil44 Derin Serisi ile artık dileğiniz mekan ve şehirler dehayat bulabiliyor. Mavi ve beyazın dinlendirici tonları ile tasarlanan seri yaşadığınız mekanlara yeni bir soluk getiriyor. Geniş bir ürün çeşitliliği olan Derin Serisinde, aynadan lavaboya, sehpadan, duvar karolarına, dresuara , tabure ve duvar tabağına kadar pek çok seçenek yer alıyor. Hepsi el işi olan bu ürünler kişinin dilediği boyutlarda da üretilip hazırlanabiliyor.

Slogan olarak “Binyılların Mirası”nı kullanan Stil44, dünya ve insan için olmazsa olmaz dört maddenin; yani toprak, su, ateş ve havanın birleşmesine insan eli değerek oluşturulan seramik sanatının binyılların ötesinden günümüze, bugünden de geleceğe armağan olduğunu vurguluyor ve özgün ürünlerini bu felsefe ile yaratıyor.

Stil44,seramik sanatının herkes için ulaşılabilir olmasını ilke ediniyor

Dekorasyonda kimlik oluşturmaya yönelik tasarım çalışmaları ile kişiye, firma kimliğine ve talebe özel üretim yapabilme esnekliğine sahip olan firma, yarattığı markayı yeni koleksiyonlar ile her gün daha yukarı taşımaya kararlı.

Step Mimarlık Hakkında :

Step Mimarlık 1992 yılında Mimar Ayşe Elçi tarafından İstanbul’da kurulmuştur ve 1999 yılından bugüne İzmir’de Step Collection markası ile dekoratif seramik üretimi yapmaktadır. Binyılların mirası seramik sanatını, günümüz modern yaklaşımıyla buluşturan Step Collection, özgün tasarımları ve yüksek kaliteli üretim anlayışıyla pek çok projede başarıyla yer almıştır.

Step Mimarlık , 2016 yılında ‘stil44’ markası ile ahşap ve seramiği buluşturarak, mobilya sektörüne özgün ürünler tasarlamaya başlamıştır. Seramik sanatının herkes için ulaşılabilir olmasını ilke edinerek hazırladığı koleksiyonunda; tamamı konusunda eğitim görmüş tecrübeli ekibi ile mobilya aksesuarlarının yanı sıra, elişi seramik karolar, lavabolar ve duvar panoları ile pek çok özgün tasarıma imza atmakta, hem yurt içi hem yurt dışı pazarında çalışmalarına devam etmektedir.

Her yıl yenilediğimizkoleksiyonumuzile dekorasyon ve yapı sektörüne, özgün tasarımlarımız ve tamamı el işi ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Dekorasyon, hediyelik ve cash&carry mobilya seçenekleri ile çeşitlendirilen ürün gamı, tüm dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel olarak tasarlanmaktadır.

Ürünlerimiz, başarılı tasarım ekibimiz tarafından tasarlanarak, el yapımı özenli bir işçilik ile üretilmekte, kalite kontrolü ve her bir üretim için hazırlanan farklı ambalaj ve etiketleme sistemi ile satışa sunulmaktadır.

Koleksiyonumuz, dekorasyon lideri zincir mağazalar, aksesuar satışı yapan butik mağazalar, büyük mobilya mağazaları ve e-ticaret sitelerinde, satışa sunulmaktadır.

Elişi seramik karolar, lavabolar ve duvar panolarımız HoReCamüşterileri, inşaat firmaları, mimarlar, iç mimarlar vedekoratörler için mükemmel bir çözüm sunmaktadır.

Share
1771 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ