Biyosit İçermeyen İç Cephe Boyası | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

17 Ağustos 2017

Biyosit İçermeyen İç Cephe Boyası

Filli Boya, VOC ve biyosit içermeyen iç cephe boyası Alpina Life ile sağlıklı ve kaliteli ürün konseptinde yeni bir çığır açıyor.

indergi-fiili boya

Filli Boya bugüne kadar geliştirdiği nitelikli ürün çizgisini yeni “AlpinaLife” ürünüyle bir üst seviyeye taşıyor. Filli Boya, deneyimi ve teknolojik altyapısı sayesinde geliştirdiği VOC ve biyosit içermeyen iç cephe boyası AlpinaLife ile sağlıklı ve kaliteli ürün konseptinde yeni bir çığır açıyor.

AlpinaLife ile İç Cephe Hava Kalitenizi Sağlıklı Kılın…

Günlük yaşantımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz mekânlarda hava kalitesinin iyi olması önemli bir sağlık konusu niteliği taşıyor. Evlerin yanı sıra okul, hastane, sinema, büro, kafeler, restoran gibi birçok mekânda iç cephe hava kalitesinin artırılmasını sağlayan AlpinaLife, yenilikçi ve benzersiz bir teknoloji ile çevre ve insan sağlığı standartlarına uygun olarak üretilip, boyanmış duvarlardan gelebilecek zararlı bileşenleri sıfıra indirerek iç cephe hava kalitesinin artmasını sağlıyor. Filli Boya, AlpinaLife ürünü ile tüm mekânlar için özel silikat içeriği sayesinde sağlıklı ve doğal bir çözüm öneriyor.

Aynı zamanda Filli Boya, AlpinaLife iç cephe boyasıyla Renxmatik sisteminde dilediğiniz rengi çok kısa bir sürede elde etmenizi, istenilen miktarda boyanın özel olarak üretilmesini sağlıyor, sizin ve sevdiklerinizin yaşam alanlarına değer katıyor.

Share
1271 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.