Birevim Yeni Yılda Yeni Ofisinde | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

07 Ocak 2019

Birevim Yeni Yılda Yeni Ofisinde

Tasarrufa dayalı ev alma yöntemlerini farklılaştırarak, yeni bir devir açan Birevim’in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, ”Ekonomik büyümemizin yolu; yatırım, üretim ve istihdamdan geçiyor. Altunizade’deki merkezimizi Ataşehir’e taşıdık. 5000 metre kare ve 8 katlı yeni merkez binamızı açtık. Her yıl yüzde 100’den fazla büyüme gerçekleştiriyoruz. Toplam 700 civarı çalışanımızla milli ekonomiye destek olarak, istihdama katkı sağlıyoruz” dedi.

Ev sahibi olmak isteyenlerin bankalardan kredi kullanamadığı günümüzde, faizsizlik prensibine dayalı finansal çözüm modeli; ev sahibi olmak isteyenlere bir çıkış yolu sunarak, güçlü adımlarla ilerliyor.

Kendine özgü 4T teminat metoduyla başarılı sonuçlar elde eden Birevim’in büyümesinden bahseden Birevim’in Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Son açılan şubelerimiz; Afyon, İzmir Karabağlar, Bursa İnegöl, Hatay İskenderun ile birlikte toplamda 60 şubeye ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önümüzdeki birkaç yıl içinde sektörün daha da büyüyeceğine ve toplumun her kesiminin ilgi göstereceğine inanıyoruz.” diye konuştu.

Çiftçi, Birevim merkez binasında şuan için 100’e yakın çalışanla birlikte Tasarruf Akademi ile de yüzlerce çalışan istihdam ederken, ekonominin büyüme hedefine katkı sağladıklarına değindi.

Birevim Hakkında

“Bir evim olsun” diyen milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmek ve mutluluğuna ortak olmak amacıyla 2016 yılında Murat Çiftçi tarafından kurulan Birevim, gelecekte Türkiye ve dünyada hâkim olacak faizsiz ev sahibi olma ihtiyacı için bir iş modeli olarak geliştirildi. Ev, arsa, işyeri gibi gayrimenkullerin faizsiz ve uygun maliyetli alınmasının faaliyetlerinin ana hatlarını oluşturduğu Birevim, yenilikçi ve dinamik ekibi ile sektörün öncülerinden olmaya devam ediyor. Ülke ekonomisi için değer yaratma sorumluluğu ile sürdüren Birevim, bireylerin küçük birikimlerini ekonomiye kazandırma hususunda önemli yapı taşlarından biri olmayı hedefliyor.

Share
136 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.