Bien’den Zeminleri Konuşturan Koleksiyon | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Bien’den Zeminleri Konuşturan Koleksiyon

Mermer görünümün en ince detaylarının nakış gibi işlendiği Bien Tiger Koleksiyonu kullanıldığı alana lüks katıyor

Seramik sektörünün yenilikçi markası Bien’in, 2018 koleksiyonlarından TIGER serisi, mermerin en ince damarlarına kadar her bir detayın yansıdığı kusursuz bir karo tasarımı. Zarif detayları bir araya getiren TIGER Koleksiyonu, seçkin mermer dokunuşunu en doğal şekilde mekanlara taşıyor.

Tasarımında farklı detayların yer aldığı koleksiyon 60x120cm ebadında teknik porselen olarak üretiliyor. Tiger yaşam alanlarından, sosyal mekanlara, otellerden, alışveriş merkezlerine, ofislere kadar geniş bir kullanım alanına sahip.

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını ‘’daima genç ve daima yeni’’ olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır.

Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor.

 

Share
323 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.