Beylikdüzü Kazandırdı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

11 Ağustos 2017

Beylikdüzü Kazandırdı

İstanbul’un en başarılı ve ünlülerin de emlak yatırım uzmanı olan Semerkant GYO A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Enes Su, Beylikdüzü ile ilgili yatırımcılara bilgiler verdi.

Yapılan araştırmalar sonucu, Beylikdüzü’nde son 4 yılda geniş yaşam alanları ve sosyal imkanlara sahip nitelikli ve markalı konut projelerinin hızla arttığı belirlendi. İnşa edilen sitelerde park, güvenlik, açık kapalı havuzlar, çocuk bahçeleri ve otoparklar yer alıyor. Bunların neredeyse tamamına yakını da büyük AVM’lerin çevresinde konuçlanmış durumda.

İlçede her gelir grubu için evler ve sosyal imkanlar bulunuyor. Bölgedeultra lüks villalardan sosyal olanaklara sahip nitelikli ucuz konutlara kadar farklı gelir gruplarına hitap eden projeler var.

Beylikdüzü’ne ulaşım, ilçeye metrobüs hattının uzamasıyla rahatlamıştır diyen yatırım umanı Enes Su, ”Avcılar-Beylikdüzü metrobüs projesinin açılması ile birlikte bölgede fiyat artışı hızla ivme kazanmıştır.Büyümenin en büyük nedenlerinden birisi de şüphesiz metrobüs ulaşımıdır.

Emlak ve Yatırım Uzmanı Enes Su, Beylikdüzü’nün her alanda yatırımcısına bir yılda %30 oranında kar sağladığını da vurguluyor.

Share
356 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.