Bayram da Tepe Home Rengarenk | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Bayram da Tepe Home Rengarenk

Tepe Home’un birbirinden renkli ev ve bahçe aksesuarları, sofra süsleri, mobilya ve bahçe grupları ile evinizde bayramı tüm renkleri ile yaşayacaksınız.

indergi_Bayram da Tepe Home RengarenkRamazan bayramı sevincini sıcacık yaz renkleri ile karşılayarak, evlerinizde ışıl ışıl bir bayram havası yaşamak için Tepe Home’un birbirinden renkli aksesuarlarında %50’ye varan indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Rengarenk çiçekleriniz için evlerinizi süsleyecek vazolar, şık çerçeveler, dekoratif objeler, şamdan ve mumluklar ve sofra süsleri ile evinizde bayram havası esecek.

Bu bayram evimi yenilemek istiyorum diyenler için de tüm mobilya alışverişlerinde %20 + %10 indirim fırsatı, %8 KDV avantajı ile devam ediyor. Evinizi tamamen yenileyebileceğiniz gibi, her eve ve bütçeye uygun olarak dekorasyon severlerin beğenisine sunulan konsollar, sehpalar, tv üniteleri, berjerler ve biribirinden renkli puflar ile evinizde farklı kombinasyonlar yaratabilirsiniz.

Tepe Home, bayramda dostlarla bahçe keyfini de düşündü. Renkli fenerler, mumlar, kutular, objeler ile rengarenk tamamlayıcı aksesuarların yanı sıra bahçe mobilyalarında da %50’ye varan indirim avantajı sizleri bekliyor.

Share
587 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.