Baumit’ten Lojistik Büyüme | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Baumit’ten Lojistik Büyüme

Baumit, 2017 yılı hedefleri içerisinde yer alan Ankara Bölgesi büyüme planları dahilinde Ankara Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi’ni hizmete açtı.

Baumit, bu merkezle çevre illere lojistik bakımdan daha yakın olmayı hedefliyor. Özellikle Kayseri ve Konya gibi inşaat sektörünün hızlı şekilde yükseldiği illerde bayi yapılanmasını güçlendirmeyi amaçlayan Baumit, iş ortaklarına Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi ile daha hızlı ve ekonomik çözümler sunuyor. Yaklaşık 300 metrekare kapalı alana sahip lojistik merkezinde paketli ürünlerin yanı sıra Baumit dış cephe boyaları da bulunuyor. 888 renk çeşitliliğine sahip Baumit Life içinden seçilecek renkler yine merkezde hazırlanarak sevk edilebiliyor.

Üniversitelerle temas halinde

Öte yandan Baumit, İstanbul ve Gebze’den sonra üçüncü eğitim merkezini de Ankara Bölge Müdürlüğü ve Lojistik Merkezi bünyesinde konumlandırıyor.  Sektör profesyonellerin yanı sıra, öğrenciler ve özellikle dışı cephe ısı yalıtımı konusunda bilgi sahibi olmak isteyenlere kapılarını açan Baumit Akademi Ankara yine çevre illerden gelecek taleplere de yanıt verebiliyor. Üniversitelerle de temas halinde olan firma, mimarlık ve inşaat fakültesi öğrencilerinin de eğitimlerine bilgi ve deneyimlerinden yola çıkarak katkı sağlamayı amaçlıyor.

Kaynak: İNDERgi Aralık Sayısı

 

Share
371 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.