Bakanlığın Fikirtepe Ofisi Açıldı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

10 Nisan 2018

Bakanlığın Fikirtepe Ofisi Açıldı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Fikirtepe’deki sorunların çözümünde etkin rol oynamak ve çalışmaları hızlandırılması amacıyla bölgede bir irtibat ofisi açtı. 

FIKIRTEPE’DE Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İstanbul İl Müdürlüğü’nün irtibat ofisi, çalışmaları daha da hızlandırmak ve sorunların çözümünde etkin rol almak için hak sahipleriyle doğru yerde ve doğru zamanda sürekli iletişimde olabilmek için hizmet vermeye başladı. İrtibat ofisini yerinde inceleyen İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Veli Böke ve il müdürlüğü yetkilileri, firma temsilcileri ve hak sahipleriyle bir araya geldi.

SORUNLAR ÇÖZÜLECEK 
Böke, Fikirtepe’deki altyapı çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Fikirtepe bölgesindeki müteahhitleri temsilen konuşan Nuhoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nuhoğlu ise “Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın bölgedeki sorunları çözüme kavuşturmak amacıyla irtibat ofisinin hizmet vermeye başlamış olması çok olumlu bir gelişme. Bu sayede hak sahipleriyle yüklenici firmalar arasındaki sorunların çözülecek” dedi.
Nuhoğlu, “Bakanlığın çalışmalarıyla bölgedeki altyapı sorunları 2018 yılı itibariyle büyük ölçüde çözüldü. Çalışmaları devam eden Prestij Caddesinde yer alacak yerli ve yabancı birçok markayla burası Türkiye’nin en iddialı alışveriş caddesi konumuna gelecek” dedi.

Share
398 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.