Bahçekent Konutlarının Yüzde 75’i 2.5 Ayda Satıldı | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

Bahçekent Konutlarının Yüzde 75’i 2.5 Ayda Satıldı

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Bahçekent Emlak Konutları’nda satış yetkisi Turyap’a verilen 504 dairenin %75’inin satışı 2,5 ayda tamamlandı.

Turyap imzasıyla İstanbul’un parlayan yıldızı Bahçekent’te tamamı bitmiş, oturuma hazır ve tapusu hemen teslim edilecek sınırlı sayıdaki konutların satışının Nisan ayında tamamlanması bekleniyor.

indergi-bahcekent emlak konutlarinin yuzde 75i 2.5 ayda satildi

2+1’den 4+1’e değişen daire alternatifleri 247.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Ödemenin %25’i bir ay sonra, kalan ödeme de üç ay içinde nakit veya konut kredisi kullanarak ödenebiliyor.

Turyap’ın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir; projenin %75’inin 2,5 ayda satıldığını, sınırlı sayıdaki dairelerin satışını Nisan ayında tamamlamayı hedeflediklerini söyledi.

Günde 200 Gayrimenkul Talebi

Turyap Holding bünyesinde geliştirdikleri tele marketing bölümünde 7 gün, günde 200’e yakın gayrimenkul talebine yanıt verdiklerini belirten Özdemir; gelen talep yapısına yönelik bölge, konut tipi, bütçe ve satın alım amaçlarını değerlendirerek proje portföyleri  ile eşleştirdiklerini  ve satışa yön verdiklerini söyledi.

indergi-turyap bilge ozdemir

Bölge temsilciliklerinin satış gücü ile Bahçekent projesinde konumlu tanıtım ve satış ofislerinin tecrübesini birleştirerek çok kısa süre içinde satış kapatabildiklerini belirtti.

3. Havalimanı, 3. Köprü güzergahında olan proje TEM, E-5 ve Kuzey Marmara Otoyolu ile ulaşım kolaylığı sağlayarak yatırımcıların ilgisini çekiyor. Proje içerisinde yer alan çok amaçlı spor tesisleri, botanik bahçeler, biyolojik gölet, çocuk oyun köyleri, piknik alanları gibi pek çok olanağı bir arada bulmak ise kaliteli yaşamın kapılarını açıyor.

Share
513 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.