Avrupa'nın En İyi Lüks Plaj Oteli | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

14 Ağustos 2018

Avrupa’nın En İyi Lüks Plaj Oteli

MYC Partners tarafından hayata geçirilen LUX* Bodrum Resort & Residences projesi Dünyanın en iyi resort işletmecisi olan LUX*’ın uzmanlığını evinizde, gündelik hayatınıza uyarlıyor. Sağladığımız gündelik hayatınızda; komşularımız ve otel misafirlerimizin toplamında maksimum 450 kişinin bulunduğu bir habitatta, servisten eğlenceye kadar her alanda 280 personel bu 450 kişiye hizmet ediyor.

LUX* Bodrum Resort & Residences, dünyanın en prestijli mimarlık ödüllerinden olan Milano’daki A’Design Awards’ta kazandığı gümüş ödülün ardından bu kez de turizm alanında dünyanın en büyük organizasyonu olan World Luxury Hotel Awards’ta, dünyanın en iyileri arasına girdi. Otel misafirlerinin oyları ile belirlenen ödüllerde, pek çok uluslararası otel zincirini geride bırakan LUX* Bodrum Resort & Residences, “Doğu Avrupa’nın En İyi Lüks Plaj Oteli” olarak belirlendi.

83.000 m2’lik bir yarımadanın tamamına yayılan kampüsümüzün 42.000 m2’si rezidans yerleşkemiz, 41.000 m2’lik bölümümüz ise Resort’un otel binası ve hem rezidans hem de Resort’un kullanımında olan sosyal alanlara ev sahipliği yapıyor. Evlerin, odaların ve sosyal alanların tamamı deniz manzarasına sahip.

650 m. uzunluğundaki sahil şeridimiz beyaz kumlarından ahşap deklerine; beach bar, Akdeniz restoranı, Bodrum’un hemen her yerine ulaşımda yaz trafiğini ortadan kaldıran transfer teknesinden denizin üzerine kurulu hamaklarına kadar eğlence, huzur ve özel koyunun cam gibi & serin sularını sakinlerine sunuyor.

İtalyan ve Akdeniz restoranları, kids club, açık hava ve kapalı spor alanları, açık yüzme havuzu, açık hava sineması, günlük DJ & dans şovları, özel etkinlikler ortak kullanım alanlarımızın sadece bir kısmı.

3+1 172’şer m2’lik teras rezidanslarımız & 4+1 250’şer m2’lik ve 6,5 m. tavan yüksekliğine sahip bahçe dublekslerimiz olarak 2 ayrı tip rezidansımız mevcut.

Bahçe dublekslerimizin her birinin 200 m2 ile 520 m2 arasında değişen müstakil bahçeleri de mevcut. Bu bahçelerin bakımı da tamamen LUX*’ın sorumluluğunda.

Birimlerimizin konumlandırılması ve iç bükey dizaynları sayesinde her bir teras ve bahçe alanı maksimum düzeyde mahremiyete sahip. Yan yana iki bahçe dubleksindeki veya teras katındaki komşuların birbiri ile temasları ancak karşılıklı dostluktan kaynaklanabilir.

Ayrıca blok bazında yerleşime rağmen her bir birimimizin girişi müstakil olduğu ve tamamen bizim tasarımımıza mahsus blok dahilinde konumlandırmalardan dolayı evinize girip çıkarken dahi müstakil bir ev hissi yaşıyorsunuz.

İstisnasız her birimin, hiçbir komşu bina veya peyzaj unsuru ile kesilmeyen panoramik Ege ve Bodrum Koyları manzarası var. Hatta havuzlu bahçe dublekslerinde, sadece başınız suyun dışında kaldığında dahi aynı manzaraya sahipsiniz. Tüm dizayn manzara ve yemyeşil peyzajın hissini evin her köşesine yaymak üzerine kurulu.

Share
317 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.