Avrupa’da Lüks Segmentin En İyisi | İNDERgi İst. İnşaatcılar Dern. Aylık Dergisi

logo

06 Temmuz 2018

Avrupa’da Lüks Segmentin En İyisi

The St. Regis Istanbul, dünyanın en iyi otellerini belirleyen Marriott Otelleri 2017 Ödülleri’nde, Avrupa’da yer alan “Lüks Segment” kategorisinin en iyisi seçildi.

Uluslararası Marriott Oteller zincirinin lüks markası The St. Regis İstanbul, Nişantaşı’ndaki oteliyle Marriott Otelleri 2017 Ödülleri’nde Avrupa’da yer alan “Lüks Segment” kategorisinde “Yılın Oteli” ödülünün sahibi oldu.

The St. Regis Istanbul Oteli’nin Genel Müdürü Alper Can Bulçum, aldıkları ödüle layık bir hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırlamaya çalıştıklarını belirtti. Sektörde önemli bir ödülün sahibi oldukları için mutluluklarını ifade eden Bulçum, “Nişantaşı’nın merkezinde yer alan The St. Regis Istanbul, şehrin sunduğu tarih, sanat, lüks, alışveriş ve gurme deneyimleriyle lüks kategorisinde Avrupa’nın en iyi oteli seçildi. Hedefimiz, çıtamızı daha da yukarı çıkararak her yıl bu ödülün sahibi olmaktır” dedi.

Klasik ve seçkin bir tarzı modern bir yaklaşımla yorumlayan St. Regis, dünyanın önemli şehirlerindeki 30’dan fazla lüks otel ve resort ile sıra dışı deneyimler sunmaya odaklıdır. John Jacob Astor IV, New York’taki ilk St. Regis Hotel’i yüzyıldan uzun bir zaman önce açtığından bu yana marka, yüksek standartlarını servis kalitesinden ödün vermeden koruyor ve kendi adını taşıyan St. Regis Butler Service ile müşterilerine konaklama öncesinde başlayan eksiksiz hizmetler sunuyor. Bal Harbour’dan Bangkok’a, Saadiyat Adası’ndan Shenzhen’e kadar her St. Regis oteli, yeni nesil lüks gezginlere hitap ediyor ve günümüzün küresel seyahat rotasındaki en gözde destinasyonlarda açtığı yeni tesisleriyle portfolyosunu büyütmeye devam ediyor. Markanın mirasını yeni destinasyonlara taşıma ve genişleme planları içinde Riviera Maya bölgesi ve Asya yer alıyor. Grubun otel açacağını duyurduğu Asya şehirlerinden bazıları; Changsha, Chengdu, Kuala Lumpur, Lijiang, Nanjing, Yeni Delhi ve Zhuhai. St. Regis ayrıca Avrupa, Afrika ve Orta Doğu bölgesinde Amman, Dubai ve İstanbul’da açılacak otellerle büyümeye devam ediyor.

Share
262 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.